Faraonova hrobka

Tato knížka přenese malého čtenáře do starověkého Egypta, kde se bude muset vypořádat s vykradači královské hrobky. Napínavý příběh čtenáře rychle vtáhne do děje. Podaří se mu pomocí znalostí z historie a bystré mysli úspěšně uchránit poklady, které hrobka skrývá? Jestli někdy zaváhá, nevadí, příběh ho přivede zpátky tam, kam bude třeba. Rozvíjeno je následující: využívání znalostí z oblasti historie starověkého Egypta Benefity: slovníček základních pojmů na konci knihy vtipné ilustrace...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/227874/faraonova-hrobka-227874.jpg 414

Dobrodružná historie 3.

Historie, Pro děti a mládež
Vydáno, Rebo

Tomb of Terror: Egyptians, 2014

Kniha Faraonova hrobka

haki34

starověký Egypt mě v dětství fascinoval..tak jsem se s chutí proběhla hrobkou :) zdařilé, doporučuji !

Litocha
24.11.2019

Rámcový příběh vede čtenáře k seznámení se s množstvím (v poměru k rozsahu knížky) faktů o starověkém Egyptě. Interaktivnost bude pro děti pravděpodobně atraktivní a líbila se mi promyšlená struktura i to, že mnohé odpovědi nebyly jasné na první pohled a že i dospělý se leccos nového dozví.

Chensie
26.09.2019

Tento zábavný gamebook, týkající se starého Egypta, pobaví nejen děti, ale i dospělé. Nejen obsahová stránka vás zaujme. Kniha totiž obsahuje autentické, krásné barevné ilustrace, které zaujmou na první pohled. Gamebook jsem si zahrála s pětiletým synem a musím uznat, že nás oba moc bavil. Pokud jste ještě gamebook neměli v rukách, neobávejte se. Hned na začátku máte snadný návod. Do hry se během hraní vžijete a pak už budete vnímat jen zajímavé dobrodružství.