Do psího nebe

Do psího nebe https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/523503/bmid_do-psiho-nebe-6517c8bec9ff8.jpg 5 5 2

Kniha o tom, co se můžeme naučit od našich čtyřnohých přátel na konci jejich života. Dojemná kniha pro všechny, kdo chtějí pomoci sobě i svým milovaným čtyřnohým přátelům při loučení. Do psího nebe je hluboký průvodce smutkem a hledáním nové naděje po smrti vašeho milovaného zvířete.

Literatura naučná Příroda, zvířata
Vydáno: , Mladá fronta

Abschied vom geliebten Hund , 2022

Betti
16.02.2024 5 z 5

Autorka píše své zkušenosti s životem se starým psem a péčí o něj. Dává rady, jak se vypořádat se smrtí našeho zvířete. Jedná se o osobní popis jejich pocitů. Píše o tom, kdy a jestli je vhodné si pořídit nového mazlíčka po smrti našeho starého. Zdůrazňuje, že je potřeba myslet na smrt našeho mazlíčka, i když si myslíme, že je na to brzy. Říká nám svoje zkušenosti, jak se vyrovnala se smrtí své staré fenky a popisuje proces pořízení si nového pejska. Na závěr nám dává informace o jednotlivých způsobech pochování našich zesnulých mazlíčků. Překvapila mě možnost zabudovat zvířecí popel do diamantu.

Renike
11.01.2024 5 z 5

"Od té doby, co znám lidi, miluji zvířata." Arthur Schopenhauer
Krásná a užitečná kniha pro každého majitele psa. Nelituji, že jsem knihu koupila. Doporučuji.