Do černého

John Kendall, autor příruček o přežití člověka v drsných podmínkách, stále čeká na vydání svého prvního románu. Potýká se s finančními problémy, a proto ochotně přijímá nabídku významného dostihového trenéra, aby sepsal jeho životopis. Při sbírání materiálů je proti své vůli vtažen do víru událostí při vyšetřování dvojnásobné vraždy a brzy pochopí, že některé skutečnosti bude lépe zapomenout nebo ohrozí i jeho život.
méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/84_/845/do-cerneho-845.jpg 4.5127

Longshot (1990)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Olympia

knížky-64

Půjčuji si od mámy, je velká fanynka Dicka Francise. Tak působivě o knihách vypráví, že jsem si je od ní začala půjčovat a prostě si je chci přečíst. Tato kniha mě zaujala radami pro přežití, přemýšlením hlavního hrdiny a sladkých zpráv od Garetha. :-) Překvapila mě svým koncem. Doporučuji.

3nitka
08.02.2016

On má takých sympatických hlavných hrdinov!

Disease
14.08.2015

Slabší Francisovka, asi kvůli nevýrazným postavám. Výjimkou je Erika Uptonová, ale ta má jen 2 epizodní vstupy.

alfinha2321
17.07.2015

Tahle kniha mi dala důležitou informaci, kde se případně podřezat lépe než na zápěstí :) Francisovky mám ráda všechny, ale tahle je jedna z top.

Tinoušek
28.08.2014

Klasická Francisovka, jedna z těch nejlepších :-)

Rup
18.06.2014

Jako vždy (téměř), vítězně v cíli. Špička ve svých oborech - žokej i spisovatel krimi.

lenocka2013
28.11.2013

Pohodová kniha, rada si prečítam všetky.

kattyV
11.03.2013

Jedna z mých oblíbených aneb jak přežít na "mírumilovném" anglickém venkově.

Dandulka
17.05.2012

Francis a dostihy- nejlepší kombinace!!!!

vitavita
06.03.2012

Příkladná kniha o tom jak prokázat perfetní teoretickou přípravu v praxi - a až jde o život ....