Divoká růže

Bohatý děj románu se odehrává na konci 15.století,kdy na pomezí mezi Skotskem a Anglií žije krásná mladá dívka.Arabella Greyová.Je jedinou dědičkou pohraniční tvrze Greyfare....

https://www.databazeknih.cz/images_books/83_/83398/divoka-ruze-83398.jpg 482
Vydáno:, Baronet

The Spitfire (1990)

Kniha Divoká růže

Zirvith
19.10.2017

Velmi příjemná kniha s bohatým dějem :) Taky trošku rozdílná od knih tohoto žánru, ale byla fajn a dobře se četla. Arabellu jsem si dost oblíbila, tak trochu mi připomínala sebe. Hodně se mi líbila její povaha a odhodlání udělat cokoliv jen pro své cíle. S jejími činy jsem naprosto souhlasila :)

Janinka1412
16.02.2016

Krásná kniha,velice dobře se četla..

moudivlacek
03.09.2015

Opět krásná knížka s hodně rozvětveným dějem, nudit se rozhodně nebudete od začátku do konce, jen mi bylo líto, že se nepodařilo zachránit rodné sídlo hrdinky.

oliviet
17.07.2013

Opět poutavý příběh s řadou zápletek a postav, které jak jsem naštěstí zjistila se prolínají více díly této autorky, proto už pro mě není nutné si dlouze malovat rodokmeny jejich postav. Autorku čtu zatím velice krátce-4 knihy a zjišťuji, že si ji hned velice oblíbíte, či zcela zavrhnete. Z počátku mi její široké rodinné větvení postav připadalo složité( proto jsem v některých knihách uvítala rodinné rodokmeny), ale nyní zjišťuji, jak je hodně postav v jejich dílech propleteno + pěkné sexuální scény( opravdu nechápu hodnocení 50 odstínů šedí jako erotického románu, když tato autorka by měla kolikrát v sexshopech vydělávat mění..) + ta historická doba do které se její romány odehrávají ( já opravdu nebudu kafrat do historických nesmyslů, mě se to prostě líbí). Mohu jen doporučit!

tanulka8
16.05.2012

Tato kniha je velmi pěkná,a dobře se čte,a když jsem to dočítala do konce,málem z toho i ukápla slza z očka.