Dívky nalehko

Dívky nalehko https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/533353/bmid_divky-nalehko-65e1f60d80a8e.jpg 4 83 83

Vraždy v kruhu série

Komisař Holina pátrá po vrazích vietnamské dívky. Další případ komisaře Holiny známého z knižní i televizní série Vraždy v kruhu. Je vražda mladé Vietnamky motivovaná sexuálně, nebo je za zločinem něco víc? Je vražda vietnamské dívky nalezené v soukromé zahradě v lehkém erotickém prádle motivována sexuálně? Komisař Holina, známý čtenářům i televizním divákům ze série Vraždy v kruhu, má čím dál víc pochybností. Dá opět na rady své bývalé přítelkyně, psycholožky a astroložky Sabiny? Pátrání ho zavádí do proslulé vietnamské tržnice SAPA, postupně však zjišťuje, že ve hře je mnohem víc. Napětí a logický úsudek jsou znaky dobré detektivky. A Iva Procházková dovede pracovat s tajemstvím velmi vynalézavě... celý text

marketa8129
15.07.2018 5 z 5

Výborné pokračování Muže na dně. A pořád vidím toho Trojana, jak se s chutí zakousne do rohlíku.

ddkk
19.04.2018 3 z 5

Taková slušnější česká detektivka, neurazila, ale ani nenadchla.

jahlina
18.10.2017 4 z 5

Ze začátku jsem se ztrácela v postavách. Ale, jak jsem se chytla, tak už to bylo dobrý. Kdo je pachatel jsem netušila. Podezřelých bylo dostatek a jejich okruh se dle zjištěných okolností měnil.

Marunik
29.08.2017 3 z 5

Opět dobrá detektivka od paní Procházkové. První díl Muž na dně se mi jeví jako zajímavější a lépe se mi četl. Zde jsem se malinko ztrácela ve vietnamských postavách. Ale i tak stojí kniha za přečtení.

VladiKlaisner
11.05.2017 5 z 5

Knížka se četla doslova jedním dechem. I když se od poloviny pachatelé prakticky zúžily a padesát stránek před koncem už jsem věděla jak to dopadne, nemohla jsem se od čtení odtrhnout. Kdo četl i Muže na dně a zná seriál Vraždy v kruhu si k této knize jistě cestu najde.
Mistrně psaná detektivka české autorky s rozvinutím jednotlivých postav ta, aby si čtenář udělal představu a přitom to nerušilo děj, je to co na Ivě Procházkové oceňuji.

amysa
28.04.2017 4 z 5

Opět zajímavé setkání s Mariánem Holinou, který se svým týmem řeší poměrně neotřelý případ s mnoha podezřelými... A i když jsem se s pachatelem opět netrefila, čtenářský zážitek mi to rozhodně nezkazilo:-) Na případné další pokračování dobré české detektivky se už teď moc těším...

Jabi
01.02.2017 5 z 5

Pěkná detektivka se zajímavou zápletkou a motivy a mnoha podezřelými. Dobře se čte a detektiv Holina je sympaťák... Nemohla jsem se odtrhnout, takže přečteno skoro na jeden zátah.

Iva Procházková
česká, 1953