Dívka ze země Venku 10

Dívka ze země Venku 10 https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/501633/bmid_divka-ze-zeme-venku-10-UIS-501633.jpg 5 61 7

Dívka ze země Venku série

Šivě se podařilo uprchnout díky trýznivému rozhodnutí krále země Uvnitř, který podvedl své království. Šiva se s medailonkem v ruce vrátila do domku za panem učitelem. Ovšem zjištění, které učiní, jí vhrkne slzy do očí – na světlo se dostává strašlivá pravda.

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , Gate

とつくにの少女 10 , 2020

knidopel
16.01.2024 4 z 5

Díl, který přinesl stěžejní odhalení, jak to bylo s minulostí a proměnou pana učitele a prvním setkáním se Šivou. Musím se přiznat, že jsem měla trochu problém pochopit, co se vlastně stalo úplně na konci, ale o to více se těším na poslední knihu a doufám, že se vše pěkně vysvětlí a uzavře.

puczmeloun
06.12.2023 3 z 5

Dívka ze země Venku: Prequel. Jak to vlastně bylo úplně na začátku, před první knihou. Pěkně se to zamotává, až k samým základům logiky příběhu celé série, děj se tím trochu zpomaluje. Vzpomínáme, dumáme, odhalujeme...

fvalek
24.09.2023 4 z 5

Uf, četl jsem to jako maraton posledních čtyř dílů, takže asi už úplně nevím, co bych na tomto díle vypíchnul, takže více u posledního dílu! :)

Lka
28.05.2023 5 z 5

V tomto dílu se dozvídáme, jak to vlastně bylo s panem učitelem. A závěr knihy opět jedno velké překvapení.

Sylvanas
06.05.2023 4 z 5

Příběh v tomhle dílu dost hezky vyeskaloval. Těším se na závěrečný díl.

Sybelle
17.03.2023 4 z 5

Z náznaků z předchozího dílu jsem si udělala určitou představu, co bude dále. Ale nakonec je vše jinak. Příběh vede trochu více do minulosti a dává dohromady kousky informací sesbíraných ze starších dílů. Teď jen počkat na poslední díl.

Guarnere
15.03.2023 5 z 5

Tak tohle by mě nenapadlo ani v nejdivočejším snu To byla jízda.