Dívka z přístavu ekniha

Když se v čilém přístavním městečku Morwellham usadí světaznalý námořní kapitán Adam Bradley, získá si rychle všeobecný respekt. Pouze mladičká Rebecca Westbrooková jím pohrdá a nelibě nese pozornost, kterou jí prokazuje. Miluje svého kamaráda z dětství Toma Masona a chce se za něho provdat.

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/212663/divka-z-pristavu-212663.jpg 4.352
Vydáno: (ekniha)

Morwellham´s Child (2001)

Kniha Dívka z přístavu

ThrisaManx
20.04.2017

Krásný příběh, skvělá kniha. Jinou jsem od autorky zatím nečetla, takže jsem ke knize mohla přistupovat bez přehnaných očekávání a příběh si tak skutečně užít. Ačkoli obvykle čtu jiný žánr a těmto knihám se vyhýbám, k Dívce z přístavu se ráda jednou vrátím.

Rosana
05.11.2016

Skvělá kniha, opět nádherný příběh jako v předchozích dvou knihách této autorky. Všechny tři knihy od ní jsou prostě vynikající. Doufám, že ještě nějaké knihy napíše.

klarka61
06.07.2016

Knihu jsem dočetla a bohužel mi moc nesedla. Po Dívce od řeky jsem totiž čekala mnohem víc. V první polovině mne štvala Rebecca a druhá polovina se zbytečně moc táhla. Přesto musím uznat, že autorka píše poutavě a určitě si od ni ještě něco přečtu.

klarka61
07.06.2016

Knihu právě čtu a musím napsat, že mě hlavní hrdinka neuvěřitelně štve.Přijde mi rozmazlená, hubatá a naprosto nevděčná. Knihu jako celek zatím hodnotit nebudu, jsem teprve v půlce

jluky
31.12.2015

Očakávala som viac po "Dívke od řeky" a dostala som menej...Hlavná ženská postava ma svojou "zabednenosťou" neskutočne rozčuľovala...

Lenka.Vílka
03.07.2015

Po obsahové stránce mě příběh na začátku zaujal trochu víc než Dívka od řeky. Čtení je to dobré, ale ve výsledku mě Dívka bavila víc. A taky se mi líbila první polovina víc. Neříkám, že druhá byla špatná, byla naprosto opodstatněna (zoufalost Adama z Rebecci z prvni casti, byla perfektně vyvážena zoufalosti Rebecci z Adama v části druhé), takže jako celek dobré...

Luccy78
30.05.2015

Byla jsem překvapená moc krásnou knížkou. Není to rozhodně typický "slaďáček", ale je to příběh plný životních zvratů, neštěstí i bolesti. Ale pokud jsou na to dva, hned se vše lépe snáší a i tady se to potvrzuje dvojnásobně. Je to dramatický příběh o tragických osudech a síle lásky..

Kabi
09.07.2014

Zajímavý, romantický příběh. Knížka se krásně čte.

19. století přístav láska Anglie

Tania Crosse