Dívka v zrcadle

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Pro jednoho splněný sen, pro druhého noční můra.

Hotely, koncertní sály, ustavičné cestování. Vyrůstat s rodiči muzikanty nebylo pro Olivii zrovna snadné. Její dětství bylo sice plné zážitků, ale zato jí chyběly kamarádky a pocit, že někam patří. Ten pozná až v dospělosti díky rodině svého přítele Jonáš.

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/469977/big_dievca-v-zrkadle-ir5-469977.jpg 3.925
Nahrávám...

Komentáře (13)

Kniha Dívka v zrcadle

Januli
02. října

Tak já vám nevím... i přes všechny ty tragické situace co se v knize odehrály, tak mi přijde preslazena....

m.valova
02. října

Jako vždy nezklamala,už vím co mám čekat,příběhy z každodenního života,láska,zklamání a v něčem třeba i trocha nadsázky,ale tato slovenská spisovatelka je u mě jistota oddechu, relaxu a pohody.


Alena1957
27. září

Poutavý příběh, moc pěkně se kniha četla, doporučuji.

certik003
26. srpna

(+ SPOILER) Chtěla jsem letní oddechové čtení, to bych dostala, kdyby autorka neměla potřebu do jedné knížky nacpat všechno špatné, co si jenom dokážete vymyslet. Přitom stačil příběh Olivie a Jonáše a jeho velké rodiny a do toho znovuobjevený kamarád z dětství. Ale to asi nestačí, musíme dostat kamarádku s šíleným osudem a když si najde přítele, musí ho taky nutně potkat šokující tragédie. I kapelu z toho nelze vynechat. Autorka zřejmě chtěla stupňovat napětí, jenomže to dělá úplně špatně. Jako kdyby si říkala: čím bych ještě svoje čtenářky mohla šokovat? Co jsem sem ještě nehodila? Jo, už to mám, ještě pedofil, to bude ono, to budou čtenářky čumět! Jenomže scéna z kotelny už jenom vyvolává údiv, jestli to fakt myslí vážně. Ke cti autorky musím dodat, že jsem na konci čekala epilog, kde se Olivie potká s Jonášem a toho bude doprovázet jeho manželka Majka se třemi dětmi, ale tady mě teda příjemně překvapila. Jinak knížce nemůžu upřít čtivost a chápu, že autorka má spoustu nápadů a inspirace kolem sebe. Je ale nutné všechno použít v jednom příběhu?
21/2

zdehan
11. srpna

Moc pěkná kniha která se čte sama mám rada tuhle spisovatelku ještě nezklamala.

MarieBerky
29. července

Krásna obálka, děj předvídatelny takovy průměr. Nenadchne ale neurazí.

alnahu
28. července

V tomto příběhu sledujeme osud Olive a jejích rodičů-životní příběh,který se může stát komukoliv.

zuzana2599
23. července

Jak já tomu mamánkovi Romanovi držela palečky... Opět moc pěkné, nenáročné, oddechové, někdy lehce předvídatelné, ale svěží čtení z pera mé oblíbené slovenské autorky. Čtení, které vůbec nenudí, je obrazem našich životů a já vždy s radostí sáhnu po dalším z příběhů paní autorky. Tentokrát jsem příběh o Olivii dočetla s uspokojením, neboť dopadl podle mých představ. Stará láska totiž nerezaví !

1