Dívka v zrcadle

Pro jednoho splněný sen, pro druhého noční můra.

Hotely, koncertní sály, ustavičné cestování. Vyrůstat s rodiči muzikanty nebylo pro Olivii zrovna snadné. Její dětství bylo sice plné zážitků, ale zato jí chyběly kamarádky a pocit, že někam patří. Ten pozná až v dospělosti díky rodině svého přítele Jonáš.

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/469977/big_dievca-v-zrkadle-ir5-469977.jpg 3.925

Kniha Dívka v zrcadle

Januli

Tak já vám nevím... i přes všechny ty tragické situace co se v knize odehrály, tak mi přijde preslazena....

m.valova

Jako vždy nezklamala,už vím co mám čekat,příběhy z každodenního života,láska,zklamání a v něčem třeba i trocha nadsázky,ale tato slovenská spisovatelka je u mě jistota oddechu, relaxu a pohody.

Alena1957

Poutavý příběh, moc pěkně se kniha četla, doporučuji.

certik003

(+ SPOILER) Chtěla jsem letní oddechové čtení, to bych dostala, kdyby autorka neměla potřebu do jedné knížky nacpat všechno špatné, co si jenom dokážete vymyslet. Přitom stačil příběh Olivie a Jonáše a jeho velké rodiny a do toho znovuobjevený kamarád z dětství. Ale to asi nestačí, musíme dostat kamarádku s šíleným osudem a když si najde přítele, musí ho taky nutně potkat šokující tragédie. I kapelu z toho nelze vynechat. Autorka zřejmě chtěla stupňovat napětí, jenomže to dělá úplně špatně. Jako kdyby si říkala: čím bych ještě svoje čtenářky mohla šokovat? Co jsem sem ještě nehodila? Jo, už to mám, ještě pedofil, to bude ono, to budou čtenářky čumět! Jenomže scéna z kotelny už jenom vyvolává údiv, jestli to fakt myslí vážně. Ke cti autorky musím dodat, že jsem na konci čekala epilog, kde se Olivie potká s Jonášem a toho bude doprovázet jeho manželka Majka se třemi dětmi, ale tady mě teda příjemně překvapila. Jinak knížce nemůžu upřít čtivost a chápu, že autorka má spoustu nápadů a inspirace kolem sebe. Je ale nutné všechno použít v jednom příběhu?
21/2

zdehan

Moc pěkná kniha která se čte sama mám rada tuhle spisovatelku ještě nezklamala.

MarieBerky

Krásna obálka, děj předvídatelny takovy průměr. Nenadchne ale neurazí.

alnahu

V tomto příběhu sledujeme osud Olive a jejích rodičů-životní příběh,který se může stát komukoliv.

zuzana2599

Jak já tomu mamánkovi Romanovi držela palečky... Opět moc pěkné, nenáročné, oddechové, někdy lehce předvídatelné, ale svěží čtení z pera mé oblíbené slovenské autorky. Čtení, které vůbec nenudí, je obrazem našich životů a já vždy s radostí sáhnu po dalším z příběhů paní autorky. Tentokrát jsem příběh o Olivii dočetla s uspokojením, neboť dopadl podle mých představ. Stará láska totiž nerezaví !