Princezna Viktorie

Princezna Viktorie https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34596/bmid_princezna-viktorie-3ml-34596.png 4 305 49

Dívčí tajemství série

Třetí díl série Dívčí tajemství. Zažijte tajuplné prázdniny s Viktorií. Viktorie tráví prázdniny v Anglii, kam ji rodiče poslali, aby se zdokonalila v angličtině. Cítí se však osamělá a nešťastná, protože jí okolí dává najevo, že o ni nestojí. Po čase se jí náhodou dostane do rukou starý deník, který si před více než sto lety psala mladá princezna Philippa. Zápisky skrývají hrozné tajemství a Viktorie se náhle ocitá v princeznině kůži. Zdá se jí to, nebo se skutečně přenesla do minulosti? Běh událostí je stále záhadnější a Viktorie pochopí, že se stala součástí jakéhosi ďábelského plánu…... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Pia Princess , 2007

Martinka15
06.03.2015 4 z 5

Skvělá knížka, nicméně na Dotek anděla to stále nemá.

Raven_Black
16.12.2014 4 z 5

Četla jsem ji sice dvakrát, ale to neznamená, že jsem si ji oblíbila tak, jako Dotek anděla (jen jsem nevěděla, co si zrovna přečíst a jelikož tuhle knížku máme doma koupenou, tak jsem si ji přečetla). Ze všech románů pro dívky od Thomase Breziny byla tahle nejslabší. Děj byl nic moc, ale něco na tom bude, když jsem dala 4 hvězdičky :D Nebylo t až tak hrozné, aby se to nedalo číst :D

Lia4
21.09.2014 5 z 5

Velmi dobra kniha... odporucam ;)

pajka0071
28.08.2014 4 z 5

Knížka nebyla špatná, ale nebyla tak dobrá jako třeba Dotek anděla. Ale jinak zajímavý příběh. :)

Tinoušek
28.08.2014 3 z 5

Těšila jsem se na ni, ale zklamání... Kočičí holka a další Brezinovy knížky byly lepší...

tereza-mari6218
25.08.2014 5 z 5

Už je to několik let, co jsem knihu četla, ale pamatuji si, že mne nenechala vklidu spát a přečetla jsem ji jedním dechem. Určitě se ke knize někdy vrátím.

French.Paris
12.08.2014 4 z 5

Z názvu jsem byla docela nesvá. Obsah byl jiný. Kniha se odehrávala v příjemném prostředí (Londýn má v dnešní době rád snad každý),byla tam trocha romantiky i napětí. Není to zrovna dílo století ale čtení je to příjemné.

Selena2000
28.07.2014

Četla jsem ji tak dva, tři roky zpátky, ale moc se mi líbila. Asi bude re-reading :3

zuza.floderova
14.07.2014 5 z 5

kniha se mi velice líbila, už jsem ji četla několikrát a stále mě nepřestala bavit, vždycky v ní najdu něco nového. :D

termit
11.03.2014

podle mě je to pěkná blbost.
za prvé jsem to jaksi nepochopila, a
zadruhé...
Myslím že chlapi by neměli psát dívčí romány...

Roselunda 1928
09.03.2014 3 z 5

(Komentář obsahuje spoiler!)
Mně ani spolužačce se to moc nelíbilo. Takové chaotické, až na to, že hlavní hrdinku bude chtít zabít nějaký psychopatický holič se tam nic zvláštního neděje, ale musím pochválit originalitu.

eletrika03
06.03.2014 5 z 5

I love you.

Lika
15.02.2014 4 z 5

Líbilo se mi napětí v knížce a tak doporučuju :3

Klaris 99
03.01.2014 4 z 5

Jo, bylo dobré. Konec překvapivý. Nápad dobrý. Asi lepší než kočičí holka. A líbil se mi ten princ a to tajemno, které tam panovalo. Doporučuju.

Natt2000
18.09.2013 4 z 5

Tuto knihu jsem četla asi před dvěma rokama a líbila se mi. Byla občas strašidelná a občas i velice tajuplná. Vzhledem k tomu, že jsem ji četla ještě docela malá, ne všechno jsem v příběhu pochopila, například co je realita a co jenom myšlenky. Ale i tak jsem si ji přečetla několikrát. Určitě bych ji mohla doporučit a dala bych jí 1. :)

Nikka07
06.09.2013 5 z 5

Četbu téhle knihy jsem dlouho odkládala. Ale pak jsem v sobě našla vůli - vždyť přeci všechny knihy od Breziny jsou fajn, ne? - a dala se do ní. Vtáhla mě do děje, a moc se mi líbila. Tak nějak ve třetině, možná v půlce jsem "věděla," kdo je ten... no, ten co ji dělá ty hrozné věci. Vždyť to bylo jasné, ne? Jenže. Konec mě naprosto ohromil. Ten šílenec byl nakonec někdo úplně jiný, než jsem tušila, což se mi moc často nestává (:D). Musela jsem si to několikrát přečíst znovu, abych to pochopila. Proto si také získala mé sympatie - dokázala mě překvapit. Taky se moc líbilo, jak to bylo popsané. Přestože tam byl několikrát náhled do šílencova života, nedokázali jste určit, kdo to je. Thomas si dával velkého majzla na to, aby se nepřeřekl.
Takže, abych to shrnula. Mělo to - alespoň pro mě - šokující konec, průběh byl taky velmi zajímavý (líbí se mi, že nám spisovatel poradil fintu při krádeži oblečení. xD), no a Viktorie... Nebyla taková ta naivní husička, což znamená, že se mi kniha velmi líbila. Ale znovu bych si ji asi nepřečetla, protože už bych nezažila ten pocit překvapení jako na poprvé.

Kat9
07.07.2013 5 z 5

Moje první knížka ze série Dívčí tajemství.Poprvé mě trochu překvapil konec a když jsem ji pak po dlouhé době přečetla podruhé,zjistila jsem,že jsem si ji pamatovala trochu jinak,než to bylo napsané,ale je to skvělá knížka,napínavá,zajímavá.Doporučuji!

Mrs.Winchester
30.06.2013 5 z 5

Knihu jsem si vypůjčila, protože se mi zalíbil obal. A byla jsem strašně ráda, že jsem tak učinila, protože kniha mě bavila už od začátku. Zamilovala jsem si příběh a postavy. Čekala jsem, že se příběh vyvine nějak jinak, zarazilo mě, co se vlastně stalo - DOPORUČUJI! :)

TessDragon
30.06.2013 3 z 5

Skvělý ''teenage'' příběh! Hl.postava Viktorie mi byla nesmírně sympatická, takovou sestrou bych vůbec nepohrdla. A děj mě překvapil, není vůbec dětský, jak byste si mohli podle třeba názvu či anotace myslet, což byl plus. Příběh byl originální, i když ten konec mě trochu zaskočil, čekala jsem lepší, ale co už. Knížku bych hodnotila 3,5, ale více se přikloním ke 3.

elis007
21.04.2013 5 z 5

Naprosto super knížka od skvělého autora. :)

Thomas Brezina
rakouská, 1963