Kočičí holka

Kočičí holka https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/3959/bmid_kocici-holka-ITD-3959.jpg 4 408 59

Dívčí tajemství série

Tajuplný a napínavý příběh patnáctileté Katie o tom, že být jiný a zvláštní někdy stojí za to! Katie žije po smrti svých rodičů s babičkou a strýčkem na malém anglickém ostrově a vede poklidný život, až do chvíle, kdy zjistí, že kromě lidských má v sobě i kočičí geny. Kdykoli se ocitne v ohrožení, zježí se jí vlasy, daleko lépe slyší a dokonce vidí ve tmě. Celý život se jí najednou převrátí naruby! Babička je obviněna z vraždy a Katie zjistí, že se smrtí jejích rodičů není vše tak, jak si až dosud myslela.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Katie Cat , 2006

dancadragneel
07.03.2017 4 z 5

Krásná dívčí kniha jejiž konec asi předvídal každý kdo knihu četl. Rozhodně doporučuji pokud si potřebujete odpočinout od složité četby. Je to rozhodně výborná kniha.

Tofinka
18.02.2017 4 z 5

Skvělá kniha! No... co víc k tomu napsat.
Prostě krásná čtivá knížka od nadaného autora.

Markét123
24.12.2016 4 z 5

Zezačátku jsem nevěděla,zda mám knihu dál číst,ale jsem ráda,že jsem nepřestala.Hezké čtení :)

MotorkaN
11.12.2016 5 z 5

Četla jsem jako malá, ale pamatuji si, že to byla skvělá kniha...

Peanut
03.08.2016 5 z 5

Co víc říct než... WOW!!!

SeverusSnape
17.05.2016 5 z 5

Skvělí příběh ,jako vždy z pera tohoto nadaného autora.Originalní námět a zápletka .Vcucne Vás to do deje a už Vás nepustí .
Ten konec :'( chudák Roy a babča

alwa
26.02.2016 4 z 5

Kniha se mi libila. Dobry, originalni napad, kriminalni zapletka, smutny a zaroven stastny konec-hezke.

Mixxa
23.02.2016 odpad!

Knížka se mi nelíbila hlavně podle toho nápisu na přebalu: "Katie žije po smrti svých rodičů...". Přesto jsem se přemohla a zkusila si jí přečíst. Ale prostě se mi nelíbila. Nesedlo mi to. Za sebe musím říct, že tohle 'dílo' bylo snad to nejhorší, co jsem od Thomase Breziny četla. No, vlastně jsem to ani nedočetla, protože mě knížka natolik nudila, že jsem se ji rozhodla hned druhý den odnést zpátky do knihovny (výhoda toho, že jsem si ji nekoupila).

Viky007
28.01.2016 5 z 5

No jo, už si to moc dobře nepamatuji. Vím jen to, že kniha byla neobyčejně čtivá a napínavá. Myslím, že autorovy knihy jsou bezvadné, rozhodně si chci časem přečíst i jeho další tvorbu, přestože píše hlavně pro děti. Alespoň si u toho odpočinu :-).

Ida7
07.12.2015

agi-a2980
Plně souhlasím tato kniha není nic moc asi vás bude bavit ale kuproti ostetním dílmů(doporučuji!!!!) není kniha nic moc

terez83
21.11.2015

Krásná knížka s velmi originálním příběhem, vřele doporučuji :)

Barat
02.06.2015 5 z 5

Opravdu krásná kniha, kterou by jste si neměli nechat ujít. Má originální příběh a styl, kterým je celá kniha napsaná, je prostě ohromující. Jakmile se začtete, kniha vás nepustí. Doporučuji i ještě povedenější druhý díl, který se sice mohl vmáčknout do prvního, ale ne každý by takovou bychli zvládl přečíst. Klobouk dolů, Brezina i tentokrát nezklamal.

čtenářka13
14.05.2015

Tahle knížka je prostě boží!!!!Thomas Brezina je můj oblíbený spisovatel a ještě mě nezklamal.Znám ho asi měsíc ale miluju jeho knížky!! Určitě doporučuju číst i Modrou krev)jiný název princezna Viktorie) a Dotek Anděla.Víc knížek sem zatím neměla tu čest přečíst

Martinka15
06.03.2015 5 z 5

Četla jsem ji před pár lety. Je skvělá. Od Thomase Breziny dále rozhodně doporučuji Dotek anděla.

Inýk
12.01.2015

Ze zacatku jsem si myslela ze to nebude nic moc. Ale ted to ctu a je to bozi. Je to dost napinavi!!! ;D

Raven_Black
16.12.2014 5 z 5

Knihu jsem četla tak před 2 roky a určitě si ji někdy přečtu znova. Četla jsem prvně Nový začátek a pak až tenhle, ale přesto je kniha úžasná se skvělým příběhem :D

CraWer
13.12.2014 3 z 5

Má to svoje výtky, ale líbilo se mi to. Je to takové příjemné oddychové čtení, ale jelikož je styl psaní dětský a autor pracuje s "ostřejšími" frázemi, možná je to na mladší děti příliš nevhodné.

60%

Always a reader
06.11.2014 4 z 5

Velice pěkná knížka. Některé pasáže sice malinko nudnější, ale za to ty ostatní velice poutavé. :)

Jolilinka
04.11.2014

Docela dobrá knížka, ale rozhodně jsem četla tisíckrát lepší. Na to, že ji napsal Brezina, mě opravdu velmi zklamala.

77michaela77
09.09.2014 4 z 5

Kniha je zajímavá a určitě si ji časem přečtu znovu. Chápu ale, že není pro každého :)

pro děti

Thomas Brezina