Humorné příhody očima odvážného otce

Humorné příhody očima odvážného otce https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/270123/bmid_dite-skolkou-povinne-w5A-270123.jpg 3 245 66

Dítě školkou povinné série

Jedinečné, často neuvěřitelné, ale i běžné příhody, které prožívají všichni dospělí, jejichž dítě začalo chodit do školky. Rozpustilé příběhy tříleté Viky jsou podané autorem, který má dar vidět humor všedních situací a vystihnout každodenní zážitky tak, až vám dají pocit, že v tom nejste sami!

Hoshi
27.11.2016 3 z 5

Krásné oddechové čtení, kdy se člověk zasměje od srdce :)

pálka1
10.11.2016 5 z 5

skvělé odreagování,prdel od začátku až do konce

jasmína
02.11.2016 2 z 5

Chvílemi jsem se bavila, chvílemi nudila, to když se děj najednou otočil jiným směrem, než k dítěti.....

Ladydwarf
19.10.2016 4 z 5

Skvělé oddechové čtení. Člověk se zasměje od srdce. U Swarovského jsem se mlátila smíchy nejvíc. :-D

VercaV
17.10.2016 5 z 5

Skvělá kniha. Vtipné povídky, dobře napsáno. Opravdu sem se často smála nahlas. Těším se na další díly.

blanka7271
03.10.2016 5 z 5

Je skvělé se zasmát pořádně od srdce a tahle knížka to umí! :D
Autorův humor a fantazie nemá chybu!
Jediné mínus spatřuji v tom,že jsou popisovány obdobné situace vícekrát.

Iwíček
16.09.2016 5 z 5

Naprosto luxusní počtení. Užila jsem si spoustu zábavy a mohu vřele doporučit všem.

hanicka258
17.08.2016 5 z 5

Když tady čtu komentáře, musím připustit, že tento humor (občas se opakující i v jednotlivých povídkách) se nemusí líbit každému... Ale já jsem si knihu neskutečně užila, smála jsem se nahlas (sama doma) a hodnotím ji jen pozitivně. Prima oddech :-)

Zorka
14.08.2016 3 z 5

Rodičovství pohledem muže s typicky mužským smyslem pro humor a nadsázku. Kniha, u které se člověk odreaguje, trošku pobaví, a když ji opravdu vezme s nadhledem, nepohorší ho ani neustálé hovory o "ho...", protože koneckonců my, rodiče, máme ještě v živé paměti období, kdy se všechno točilo právě okolo něj :-). Je pravda, že pokud jsou všechny knihy psány s podobnou nadsázkou, pak je jedna kniha od tohoto autora pro mě tak akorát, aby se mi hlášky nezačaly přejídat.

maru1970
30.07.2016 5 z 5

Nádherný odreagování od starostí :-) :-) :-) fakt super napsané

popeluška
24.07.2016 5 z 5

Perfektní kniha, krásně jsem se násmala. Moc se autorovi povedla.....super

Christienne
01.07.2016 3 z 5

Některé pasáže byly vtipné, některé nudné...

MartinaF
03.06.2016 4 z 5

Je to taková oddechovka, u které jsem se hodně nasmála. Je fakt, že některé příhody se mi nezdály vtipné, některé byly hodně přehnané, ale ve výsledku můžu knihu doporučit skoro všem.

Ajtakrajta
28.05.2016 odpad!

Podivnost, kterou jsem neměl sílu dočíst. Autor je evidentně fascinován vyměšováním. :-/

qatron
18.05.2016 odpad!

Styl slohové práce z páté třídy. Jedna velká bída!

Šárka5875
23.04.2016 4 z 5

Tato knížka mě dokonale pobavila. Nemusí sice oslovit všechny a je potřeba ji brát trošku s nadsázkou, ale rozhodně se zasmějete.
Více v recenzi v záložkách - Můj knižní ráj.

Missynka
08.04.2016 4 z 5

I když většinu příběhů většina z nás zná z facebooku, nevadilo mi to. Příjemné odreagování, občasné uchichtnutí a ve spoustě případů vypuknutí nekontrolovatelného smíchu. Povídky jsou svižné, čtivé, zábavné. Někdy až moc přitažené za vlasy, ale ve výsledku mi to zase tolik nevadí. Nejvíce mne pobavila povídka se Swarowskym, bludištěm, malým strašidlem. Ráda se ke knize znovu vrátím, až na mě přijde nějaký splín. ;)

anonymous8
26.03.2016 odpad!

Hodnotit to nebudu, protože není co hodnotit. Slepenec historek není kniha. Měl jsem toto "dílo" půjčené od kamarádky s tím, že se budu ohromně bavit. Asi bych se bavil, být milovníkem Kameňáků a Babovřesk. Nic proti lidem, kterým se to líbí, ale tohle je důkaz, že to s českým humorem peláší pěkně z kopce. (Omlouvám se té hrstce skutečných spisovatelů-humoristů.)

Odnikud
06.03.2016 odpad!

Zakoupení této knihy považují za jeden z největších omylů mého života! U některých historek se mi udělalo vyloženě nevolno.

Charlie
18.02.2016 5 z 5

Chodící bunda, česneková pomazánka a Swarowsky jedny z nejlepších příběhů.

humor předškolní výchova rodičovství

M. M. Cabicar (p)
česká, 1972
2015  64%Humorné příhody očima odvážného otce
2014  31%Sundáš mi kalhotky?
2016  71%Jak čůrají nevěsty
2014  30%Kulový plesk
2016  84%Ze života andílků

Kniha Humorné příhody očima odvážného otce je v