Bestie z Tamberku

I soukromý detektiv si zaslouží letní dovolenou na horách. To by ale nesměl být Otakar Fink, aby neobjevil mrtvolu už cestou do penzionu z okna vlaku... Zdá se, že kolem horské chaty, kde si chtěl odpočinout od svého neveselého povolání, krouží lidská bestie... V roce 2007 vydalo v edici „Kapitán Kid“ Nakladatelství PRIMUS, Praha ve spolupráci s nakladatelstvím KAPITÁN KID, Libouchec. V Nakladatelství PRIMUS vydání první....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26934/bestie-z-tamberku-26934.jpg 4.640

Discret (Ota Fink) (2.)

Detektivky, Literatura česká
Vydáno:, Primus

Blue

Z Finkovek se mi líbila nejvíc, ale četl jsem jich jen několik.

Kerberos

Na člověka zrovna dýchne nostalgie doby z dětství,dobrá detektivka z českého prostředí,která stojí za přečtení.

Simi

Pěkně a neobvykle napsaná detektivka odehrávající se v ryze českých poměrech. I když je z 90. let, tak mi připadá stylem z doby dřívější. Knížka odpovídá přesně tomu, jaký Kapitán Kid byl a hlavně tomu, jaké měl písničky. Čtivé, napínavé, milé, vtipné. A chce to další díl.

heavy66
12.08.2015

Napínavá detektivka z kraje, který mám rád. Jenom ta rozhledna Tamberk, kde to může být? Možná Bramberk, tam to před pár lety působilo dost strašidelně!

metrolog
17.11.2013

Asi bych se jen opakoval s ostatními hodnoceními. Takže zkrátka; velice solidně napsaná oddechová detektivka, která české detektivní literatuře rozhodně nedělá ostudu a většinu čtenářů svojí nadprůměrností nezklame. Líbila se mi.

tenax
14.08.2013

Opět výborné oddechové čtení, to se u Velinského předpokládá.

marlowe
25.03.2013

Velice solidně napsaná detektivka, asi lepší, než první díl této „Discretovské“ série.

Kdo trochu zná současnou nadprodukci české krimiliteratury (stačí podívat se např. na ediční plán nakladatelství Moba) , musí mi dát za pravdu, že Velinského detektivky tvoří špičku peletonu – nemají-li před ostatními dokonce několikaminutový náskok…