Diablův dvojník

Diablův dvojník https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/60874/diablo-kone-diabluv--60874.jpg 4 54 4

Diablo (koně) série

Riki a její nejlepší přátelé se vracejí na úžasný statek hraběnky von Hohenhausen - chtějí navštívit kamarádku Gwendolyn, prohlédnout si krásné stáje plné hřebců a hlavně si zajezdit na koních! Když konečně na vlastní oči spatří Garibaldiho, nejcennějšího hřebce, který na statku je, všichni zkoprní - jako by totiž z oka vypadl Diablovi! I tentokrát ale na farmě hraběnky von Hohenhausen nastanou potíže - čtveřice kamarádů musí statek chránit před šíleným "koňským řezníkem". A paní hraběnka navíc zvažuje, že Garibaldiho prodá bezohlednému obchodníkovi, který se netají tím, že udělá cokoli, aby nádherného hřebce získal. Jak daleko tenhle člověk hodlá zajít? Odpověď na tuhle otázku se Riki rozhodně líbit nebude!... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Stabenfeldt

Dem Doppelgänger auf der Spur , 2004

killy
04.09.2021 3 z 5

Podle mě asi nejlepší série kterou Ponyclub vůbec vydal. Dcera (7-9) knížky o Diablovi miluje, není to žádná hodnotná literatura ale ČTE a o to u dětí v jejím věku jde. Příběhy nejsou příliš dlouhé, kniha je srozumitelná a milovník koní tam najde co hledá

LucyMi
08.03.2014

Tuhle knihu si snad pamatuji už třetím rokem. Četla jsem ji nejednou a je to jeden z nejkrásnějších dílů. :3

Anýsek :***
26.09.2013 5 z 5