Dětské zoubky

Dětské zoubky https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399390/bmid_detske-zoubky-OZj-399390.jpg 4 1223 418

Suzette se nedaří navázat vztah se svojí sedmiletou dcerou, která nemůže – nebo nechce – mluvit. Už od jejího nejútlejšího dětství cítila, že ji Hanna odmítá. Suzette připadá, že ji její dítě nenávidí, a ta myšlenka ji děsí. Alex by chtěl věřit své manželce, že se jejich dcera chová krutě a nenormálně, jenže s ním se přeci chová normálně! Je Hanna jen zlobivá holčička, jejíž chování pramení z vysoké inteligence, kreativity a snad i osobního kouzla? Nebo se opravdu snaží svoji matku zabít? Silný a břitký psychologický román nové talentované autorky Zoje Stage nabízí více otázek, než odpovědí – a podrží si své tajemství až do šokujícího konce.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Omega

Baby Teeth , 2018

Tess666
27.02.2019 5 z 5

Predstava, ze tak male dite tohle dokaze, by asi vsechny odradila aby si nejake porizoval.... Super kniha u ktere mate mrazivy pocit od zacatku do konce

Bella09
26.02.2019 4 z 5

Výborná kniha. I když se mi kniha líbila, tak mám opět problém s označením thriller, to podle mě prostě není. Spisovatelka si vybrala velmi zajímavé téma. Snad všichni lidé předpokládají, že malé děti jsou bezbranné a bezelstné. Zde se ukazuje, že tomu tak být vždy nemusí. Leckdy bych byla ráda věděla co si o různých situacích myslí Alex. Tak se to třeba dozvím v pokračování knihy. Vzhledem k otevřenému konci pokračování očekávám. Téma rozhodně není vyčerpané a určitě se dá úspěšně pokračovat.

romanka26
25.02.2019 5 z 5

Tak tohle byla naprosto perfektní kniha. Ctiva, napínavá.. Přečtena za jeden večer :))

klaraj093
19.02.2019 5 z 5

Mám z toho smíšené pocity, ale kniha byla super. Velmi dobře a rychle se četla. Těším na pokračování!! Protože konec byl opravdu zajímavý!

sulcova91
19.02.2019 4 z 5

Naštěstí se nepotvrdilo čeho jsem se v jednu chvíli obávala, a sice že se děj bude ubírat nadpřirozeným směrem. Kniha se mi libila a určitě bych se s pokračováním nenechala přemlouvat. Nebylo to vůbec špatné.

ladyajva
18.02.2019 5 z 5

Jedním slovem skvělé. Ještě nemám děti, takže jsem byla dost odosobněná. Na začátku jsem si myslela, že to bude mít nadpřirozený ráz, naštěstí se to nestalo, knížce by to nepasovalo. Jen je škoda, že se víc neřešila Hanna a její problém, třeba co jí teda ve skutečnosti bylo. Závěr dobrý, ale čekala jsem něco jiného, třeba dokonané plány Hanny.

Dasenda
18.02.2019 4 z 5

Trochu morbidni, ale zároveň napinave, nebylo to vubec špatné

alcerka
18.02.2019 4 z 5

Hanna: 7 letá dívka, která je přesvědčená o tom, že jí matka chce vzít tatínka. Jediného člověka, který ji má rád. A tak je stvořena Marie-Anne, alespoň ta je schopná vyslovit matce do očí, jak moc ji nenávidí...
Suzette: neměla dokonalé dětství, proto se snaží být dokonalá. Bohužel přes veškerou péči její dcera stále nemluví. Suzette se denně sžírá myšlenkami - udělala toho pro Hannu dost? A má ji vlastně ještě ráda?

Stránky příjemně ubíhají pod rukama. Obecně mám ráda, když se střídají úhly pohledu více postav. Otevřený konec se mi líbil, je v něm dost prostoru pro fantazii. Ale určitě nemějte od knihy přehnaná očekávání - z očekávání pramení zklamání.

ivcapauli
17.02.2019 5 z 5

Napínavá kniha

Kristynaond
16.02.2019 5 z 5

Hodně napínavá a čtivá knížka! Nemohla jsem se odtrhnout. Dle mého názoru není vůbec zdlouhavá. Doufám, že autorka bude pokračovat ve psaní :)

Lenča89
15.02.2019 4 z 5

Kniha se mi líbila akorát ten konec mě překvapil tak snad se dočkáme pokračování ????

Safinka
14.02.2019 5 z 5

Kniha je naprosto skvělá, čte se parádně, chvílemi jsem měla taky mráz po zádech. Doporučuji

Hillard
11.02.2019 4 z 5

Thriller, který rozhodně neurazí. Je vidět, že se jedná o čtení, které je určeno na jeden či dva večery, kdy si chcete oddychnot. Od knihy bych více neočekával a budete velmi spokojeni. Příběh plyne velmi pěkně a celkově se myslím jedná o určitý standard současné produkce.

Amifa
10.02.2019 4 z 5

Mě se kniha líbila, chvilemi mi lezl mraz po zádech. Možna proto, že mám tři malé dcery. Jen jsem čekala víc uzavřený konec.

Ophelie
10.02.2019 2 z 5

Bohuzel byla kniha pro me zklamanim. Cekala jsem neco mnohem lepsiho. Podle me to s thrillerem nema nic spolecneho. Obcas dost zdlouhave a nudne pasaze temer o nicem. Musela jsem se nutit do cteni. Takze za me nic moc dilo.

JarmilaNovotna
10.02.2019 2 z 5

Čekala jsem pecku, ale žádná sláva to nebyla.

barack
09.02.2019 1 z 5

Bohužel, další kniha z Omegy neadekvátně vyhypovaná marketingovou kampaní. Velmi slabé v rámci prakticky celého děje.

lenuskav
09.02.2019 2 z 5

No..co na to říct... čekala sem od knížky daleko..ale daleko víc. čte se poměrně rychle,ale některé věci jsou až moc přitažené za vlasy a celkově to neni nic,co bych musela číst znova,takže tak 2 a pul hvezdy

psychologické thrillery matky a dcery myšlení dítěte rodiče a děti psychopati

Zoje Stage
americká, 1969