Nezvěstná

Nezvěstná https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262042/bmid_nezvestna-pns-262042.jpg 4 594 150

Detektiv Tom Douglas série

Jedno temné tajemství. Jeden akt pomsty. Když Emma Josephová potkala svého pozdějšího manžela Davida poprvé, byl zlomený zármutkem. Jeho první žena tragicky zahynula při autonehodě. A z místa nehody záhadně zmizela i jejich šestiletá dcera. Nyní, o šest let později, Emma věří, že bolestná léta už jsou za nimi. S Davidem si vybudovali nový život a mají krásného syna Ollieho. Vtom ale do jejich životů vstoupí nezvaný host a jejich svět se vychýlí z osy. Emma už se necítí v bezpečí. Jak to tenkrát bylo doopravdy? A proč má takový strach o sebe i o své dítě? Když zoufalá Emma požádá o pomoc svého dávného přítele detektiva Toma Douglase, dá v sázku celý jejich život. Brzy se začne rozplétat síť podvodů a lží, která oběma naprosto otřese. Říká se, nikdy nevěř cizím lidem. Možná na tom něco bude...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Mladá fronta

Stranger Child , 2015

iška
13.10.2017 4 z 5

Psychothriller jak má být. Četl se jedním dechem a i když jsem některé věci vytušila, přesto mě příběh udržel v napětí až do konce.

Kamienkova33
27.09.2017 4 z 5

Dalsia skvela kniha od tejto autorky

Danilla
25.09.2017 5 z 5

Velice povedená kniha. Příběh mě pohltil hned na začátku a do konce nepustil. Líbil se mi i konec knihy, ač si na něj tady v komentářích čtenáři stěžují.

Janeee
24.09.2017 4 z 5

Velmi povedená kniha plná napětí! Doporučuji! :-)

terkamucka
06.09.2017 5 z 5

Skvělá a velmi napínavá kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem!

panda23
25.08.2017 2 z 5

Ze začátku byla kniha skvělá, velmi čtivá. Bohužel ke konci se zápletka tak moc zamotala, že to bylo až přehnané. Z policie udělala autorka v některých pasážích pouhé diváky kriminálního případu. Konec knihy prostě působí neuvěřitelně a velmi vyostřeně. Za mě tak 2,5 hvězdičky.

Ráčkajda
16.08.2017 5 z 5

Naprosto super, čtivá, nepustí od začátku do konce. Přečteno za dva dny.....jen konec mne zarazil, to přece nemůže být konec...a co Tasha?

Martina23
02.07.2017 5 z 5

Knihu jsem si pořídila na doporučení kamarádky na prázdniny, přečetla jsem jí za den ještě než prázdniny začaly :o). Naprosto skvělá kniha, která chytne od začátku až do konce, jsem nadšená. Za mě 5* a těším se na všechny knihy od této autorky.

halimatu
30.03.2017 5 z 5

Výborná detektivka, napínavá už od prvních stran. Děj postupně nabírá na obrátkách, postupně se odkrývají další a další fakta a sílí napětí, že nelze přestat číst. Za mě jednoznačně pět hvězdiček, knihu mohu vřele doporučit, nudit se nebudete.
Ještě jsem nečetla Ohroženou, a i když obě další autorčiny knihy Spi sladce a Zabij mě znovu jsou skvělé, Nezvěstná pro mne vyhrává na plné čáře.

Michnicka
29.03.2017 5 z 5

Bála jsem, se na začátku o miminko a na konci o tu holčičku. Kniha je moc hezky promyšlená, líbí se mi jak autorka píše. Víte co se ostatním postavám honí hlavou. TO s Tomovo bratrem jsem tušila po chvilce čtení knihy, bylo to dost předvídavé, ale nic nemění na tom, že se mi kniha moc líbila.

melien
25.03.2017 5 z 5

Druhá kniha od této autorky kterou jsem četla, trochu s obavami, protože první kniha ( Ohrožena) mě až tak nenadtchla, tohle bylo velké překvapení. Od samého začátku napínavý děj, a pořád samá překvapení, trochu mě mrzí poněkud otevřený závěr,ale i tak knihu mohu jen a jen doporučit.

ArwenAragorn
22.03.2017 5 z 5

Davidova žena zahyne při autonehodě, při které zmizí jejich šestiletá dcera Natasha. Po šesti letech, kdy má David novou manželku a s ní syna, se Natasha najednou objeví u nich doma. Jenže nic není tak, jak by se mohlo zdát. Jedná se o psychothriller s výbornou zápletkou a skvěle propracovanými postavami. Napjatá jsem byla prakticky od začátku knihy a napětí se pořád stupňuje, četla jsem každou volnou chvilku . Rachel Abbotová je skvělá!

Luci_in_books
28.02.2017 5 z 5

Kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout od začátku až do konce. Dokonale promyšlená zápletka, která nutí člověka o souvislostech přemýšlet, protože takové věci se ve světě bohužel opravdu dějí. Jen konec hodnotím trošku negativně, protože se mi zda otevřený - čtenář už se nedozví, jak to s Natashou vlastně dopadlo..Knihu rozhodně doporučuji.

romana0733
24.02.2017 5 z 5

Tato kniha je od samého začátku napínavá. Nemohla jsem se od ni odtrhnout. Je dobře čtivá. Za mě 5 hvězdiček. Tuto knihu doporučuji všem co mají radi tento žánr.

Liduka
11.02.2017 3 z 5

Kniha,která vás nutí číst stále dál a dál. Konec byl ale až moc přemrštěný a nereálný a zkazil mi tak celkový dojem z knihy. Za mě tři a půl hvězdičky.

Vladísek
06.02.2017 3 z 5

Knihu hodnotím jako lepší průměr. Čtivá byla, to ano, ale nějak to na mě působilo celkově nevěrohodně. Možná jsem od této knihy čekala více...

konicekbily
03.02.2017 4 z 5

Psychothriller s dokonale zvládnutou zápletkou, někdy až vyumělkovanou, mne donutil k přemýšlení, zda v reálu mohou takové mezilidské vztahy nastat. Kloním se k názoru, že zápletka měla své pozadí vzniku - Rachel byla nějakým skutečným příběhem asi inspirována.

Danago
19.01.2017 5 z 5

Tak toto je naprosto skvělá kniha. Příběh je strhující a napínavý od první stránky , po celou dobu až do konce, bez hluchých míst. Kniha se četla sama. Konec mohl dopadnout o něco líp, všichni bychom chtěli jen uzavřené dobré konce, ale není to pohádka . Spisovatelka nechává i něco na čtenáčích.....Určitě si přečtu všechny další knihy této autorky.

gab-iii
09.01.2017 5 z 5

Parádní kniha.Napínavá od začátku do konce.Přečtená jedním dechem.Nedalo se odtrhnout.Mohu jen doporučit

evonra
18.12.2016 5 z 5

Další povedený thriller od této autorky. Skvělé počtení, barvitý, napinavý děj od začátku do konce. Určitě doporučuji.

thrillery pro ženy

Rachel Abbott