Kořist

Kořist https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397700/bmid_korist-pJv-397700.png 4 111 34

Detektiv Mark Heckenburg série

Na jihu Anglie se událo několik bizarních, nicméně velmi fatálních nehod. Mladý milionář se štěstím vyvázl utonutí, aby po několika týdnech uhořel ve vlastním voze. Na tři zlodějíčky ujíždějící v ukradeném autě zaútočili štíři... Takovýchto nešťastných náhod se během krátkého času událo snad až příliš mnoho. Podezřele mnoho. A tak je k případu povolán detektiv Mark Heckenburg. Policajtský instinkt Heckovi napovídá, že mezi těmito neobvyklými úmrtími musí být nějaké pojítko. Jeho teorii potvrzuje fakt, že počet obětí stále stoupá. Teď už si je Heck jistý: nebyly to náhody, ale promyšlené činy. Někdo rozehrál opravdu morbidní hru. Kdo má být další kořist? Možná samotný Heck...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Domino

Hunted , 2015

Polinka92
17.01.2020 4 z 5

Chvíli mi trvalo, než jsem se pročetla, ale ve výsledku se mi příběh moc líbil.
Upřímně - nejvíc mě zaujala obálka... Možná díky tomu, že jsem štír?

capricornus
04.12.2019

Na mě moc akční. Heck je Kostěj Nesmrtelný. Na konci případu možná budoucí "spolupráce" s Gail....

ArwenAragorn
10.11.2019 3 z 5

Svižný a docela napínavý děj jsou pozitiva tohoto thrilleru.
Dějí se bizarní nehody, které končí smrtí. Jsou to skutečně nehody?
Tentokrát je to průměr, tedy spíš něco mezi třemi až čtyřmi *, na Mrtvého muže to prostě nemá.

Aymira
26.10.2019 3 z 5

Nemělo to takové tempo, na které jsem si zvykla z předchozích autorových knih, navíc se knihou táhly dějové linie, které spolu navzájem vcelku ani moc nesouvisely. Ta stěžejní linka byla ovšem velmi povedená, dostatečně nápaditá a originální - ty nejbizarnější nehody, které skončily smrtí. Heck zde opět několikrát přežije vlastní smrt, ale jeho nesmrtelnost trvá dál.

kofola33
14.10.2019 5 z 5

Dalsi skvely pribeh o Heckovi a padousich, cetlo se to samo, dost dobre cteni, nemohla jsem se od knizky odtrhnout, tesim se na dalsi dil.

Hella
06.09.2019 3 z 5

Za mě tentokrát určitě ne plný počet bodů, přišlo mi to dost překombinované, padouši jako vždy obrovsky navrch a ani sympaťák Heck s tím moc nezmohl. A Gail fakt chvílemi divná. Asi jsem se zkrátka moc těšila a po úžasném" přicházejícím Mrtvém muži" byla ta laťka moc vysoko.

ilčidlo
05.09.2019 5 z 5

Další skvělá kniha z této série, doporučuji k přečtení. Jen doufám že bude další pokračování

Zdenas5
25.08.2019 5 z 5

Napínavé, nutí číst a číst. Doporučuji.

pavlinka0250
12.08.2019 5 z 5

Má to napětí, pro mě nepředvídatelné, v čem člověk tápe, je včas odhaleno.
Čtivé od začátku do konce, žádná hluchá místa,výborně vystavěný příběh.
Já určitě doporučuji k přečtení.

astra3
10.08.2019 5 z 5

Pěkně to odsejpalo. Napínavé, jen Gail mi občas lezla na nervy. Doporučuji.

martina9827
23.07.2019 5 z 5

Opět skvěle napsaná kniha. Člověka to nutí stále číst a nepřestávat. Napínavé až do poslední stránky.

irva
20.07.2019 5 z 5

Tuhle knížku jsem nepustila z ruky. Musela jsem ji prostě přečíst. Skvělá jedním slovem.

sramkovamichala
27.06.2019 5 z 5

Opět skvělá kniha z celé série. Napínavý a čtivý příběh. Jedině doporučuji!

oleg
27.06.2019 5 z 5

Opět velmi poutavá kniha,četla bych dál ale on byl konec,napínavé a mělo to spád,určitě stojí za přečtení.