Na prach

Na prach https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492931/bmid_na-prach-u7K-492931.png 5 19 3

Detektiv Mark Heckenburg série

< 6. díl

Detektiv Mark Heckenburg má nepříjemnou povinnost. Musí se vydat do rodného Bradburnu, což je místo, kam už se nechtěl nikdy vrátit. Skrývá se tam ale uprchlý zločinec, který má na svém kontě bezpočet zmrzačených obětí. Na Hecka tam navíc nečeká jenom on. Město už nějakou dobu terorizuje jiný zabiják, který své oběti upaluje zaživa. Spalovač se stává Heckovým hlavním případem a neotřelý detektiv se vydává mezi místní soupeřící gangy, aby odhalil jeho totožnost – a snad i zachránil další oběť.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Domino

Ashes to Ashes , 2017

hanzmb
24.07.2022 4 z 5

Jako na houpačce. Po vynikajícím minulém dílu zase pokles dolů. Ty 4* nakonec jen za zajímavý pohled do Markovy minulosti. Navíc zvládnutý bez nějakého časového přesunu před existující díly série. Bohužel vlastní krimi zápletka se už tak nepovedla. Zase jeden případ, kdy si autor myslí, že počet mrtvol dokáže nahradit myšlenku.

Hella
04.05.2022 5 z 5

Výtečné pokračování, hodně akce, hodně padouchů, někteří takoví dosti nehořlaví a neprůstřelní, za což půlku hvězdičky dolů, ale v podstatě super napínavé čtení se sympatickými a věrohodnými hlavními hrdiny.

Gizelaa
08.04.2022 5 z 5

Právě jsem dočetla zatím poslední díl "Hecka" a doporučuju - akční jako vždy.

Paul Finch
britská, 1964