Destrukční deník

Destrukční deník https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499227/bmid_destrukcni-denik-YgF-499227.jpeg 4 226 64

Destrukční deník je pro všechny, kteří si vždycky přáli vést si deník nebo skicář, ale měli potíž s tím začít, pokračovat, nebo ho dokonce dokončit. Jeho autorkou je kanadská konceptuální umělkyně Keri Smithová. V téhle knížečce najdete nesmírnou sbírku nápadů, jak ji zničit (pardon, kreativně vyzdobit!). Nebojte se trhání, polévání kávou či jiných destrukčních metod, tahle kniha je k tomu určená!... celý text

Literatura světová Šikovné děti - tvoření, hry, styl
Vydáno: , CooBoo

Wreck This Journal , 2014

Ellina
22.05.2017 4 z 5

Skvělý nápad !

loulalo
20.04.2017

Skvělý nápad, který získal mou pozornost. :-)

Katy25
17.04.2017 5 z 5

Naprosto dokonalý... :-) Hodí se když zrovna chcete něco zničit. Ale některé úlohy jsou opravdu nechutné -_-

Lea
12.04.2017 5 z 5

Nechápu lidi, co berou tuhle "knihu" jako knihu. Doufám, že tedy striktně třídí odpad a nezatěžují ani jinak planetu :) Protože i letáky a krabice od rýže mohly být kniha. Není to o tom, že knihomol by knihu nikdy nezničil. Je to kreativní, srandovní a donutí to člověka přemýšlet, aby se od ostatních "ničitelů" odlišil. Nebo lépe - aby některé úkoly fikaně obešel :)

lištice
15.02.2017

Tedy vetsi ptakovinu jsem nevidela.

Alpasstyle
12.02.2017

Originální.. Vyřádila jsem se na této knize jak nikde.. Bylo to osvobozující, motivující, směšné, uvolňující. Musela jsem použít spoustu své fantazie,abych udělala tento deník ještě více bláznivější.. Bylo to psycho,ale velká zábava. Díky.

Márinka
28.01.2017 5 z 5

Dnes jsem začala "číst" a je to úžasné, osvobozující, kreativní, bláznivé, šílené, krásné, vtipné. Jako trenérka paměti doporučuji všem knihomolům i knihomolkám - mozek potřebuje barvy a "ujetiny", nejen písmenka!

Welinie
10.01.2017 2 z 5

Popravně, nevím co si o tom mám myslet. Mám ho doma a zaplněný tak z jedné třetiny. Viděla jsem ho i v anglickém zpracování a zdál se mi teda hezčí, ale asi nejsem dostatečně kreativní :(

faraonka
15.08.2016

Super pro pubertální mládež.

vlkodlaq
04.08.2016 5 z 5

Moc jsem si pravda nepočetl, ale i tak super! Nesouhlasím s tvrzením, že je vhodná pro ty kteří chtějí ničit, ale spíše je skvělá pro uvolnění nahromaděné agrese a stresu. Rozhodně je podle mě lepší cíleně trhat knihu, která je k tomu určena, než třeba vrazit šéfovi klávesnici do ucha atp. Skvělá kniha jako oddech, kdy děláte třeba jen chvíli něco netradičního. Jako dárek skvělá.

wiix
26.06.2016 2 z 5

Okrem toho, že knihy zbožňujem a nerada ich ničím, som sa aj tešila, že čo je toto za nápad. Zistila som, že sa z toho dalo vyťažiť oveľa viac a že niektoré úlohy sú nudné a obyčajné.

kkubelkova
15.03.2016 odpad!

Na tuhle knihu jsem se hrozně moc těšila a všichni říkali, že je to fakt skvělý atp.
Tak jsem si jí koupila. Pak přišlo zklamání.. Je to fakt kravina -_-

BastianCatori
18.02.2016 5 z 5

Kniha, který předčí Vaše očekávání. Pěkné a jednoduché zpracování, které máte doplnit vlastními kresbami - čím více kreativní člověk, tím lepší diář.

misi.zelenkova
17.02.2016

Skvělá věc na vyblbnutí a odreagování. :)

Fantýna
06.02.2016 5 z 5

Tato kniha se má zničit podle jednotlivých úkolů na stranách.

Někteří lidé nejsou schopni to koupit, protože si myslí, že je blbost ničit knihu, která stojí 200 Kč. Opravdu se musí kniha zničit?
Kdepak.
Někdo to může brát i kreativně.
Nevíhodou této knihy jsou akční úkoly, které se nedají nějakým kreativním způsobem vylepšit.

Vlastním tuto knihu, a musím říct, že mě baví, protože se u toho můžu vyřádit, a nikdo mi nemůže říct, že to dělám špatně, jelikož v této knize nejde o nějaké výtvarné umění, ale o pobavení, a zbavení stresu i špatné nálady. Dále se mi na této knize líbí, že jsou tam úkoly a každý je splní jinak, a proto se jedná o originál.

Viky007
06.02.2016 odpad!

Vyndejte žmolky z kapes. Nalepte je sem.
Sem umístěte nálepky z ovoce.
Zkuste stranu žvýkat.

Tak jo. Větší pitomost jsem v životě neviděla, vyjádřeno velmi slušně. Destrukční deník jsem dostala od sestry jako dárek. Jí to přijde děsně vtipné, mně neuvěřitelně hloupé. Škoda peněz.
Sestře jsem velmi důrazně řekla, že knihomol prostě knihy neničí. Sice ji to zklamalo, ale aspoň mám jistotu, že podobnou hovadinu už nedostanu. Raději pořádnou knihu.

mone
26.12.2015 odpad!

Nechápu rodiče, kteří tohle koupí svým dětem. Vyhodit dvě kila za takovej shit, když by jim mohli koupit normální knížku. To udělá jen bezmozek. Chybí mi v tom deníku už jen stránky: tady přilepte šušně z nosu a sem naserte. Ale to bude zřejmě ve druhém dílu...

Kacuss_
23.12.2015

Je mi líto názorů ve stylu, že je hloupost si kupovat knihu kterou stejně zničíte. Stačí být kreativní! :) Je to super koníček.

todilka
17.12.2015 5 z 5

Ničím, ničíš, ničíme...a náramně se bavíme!!!
A když je Vám líto stránky ničit, udělejte to jako já, pokyn přeškrtněte a vymyslete si jiný ;-)
Protože v rámci této "knihy" je dovoleno vše a to se mi moc líbí!
Prostě něco, co tu ještě nebylo, a nápady se cení...gratuluji autorce a všem kritikům doporučuji, neberte to tak vážně, a když nechcete ničit, nekupujte si knihu s názvem "Destrukční deník"!!

Hilda_
12.12.2015 4 z 5

Jsem kreativec, dokážu si z knihy udělat památku, a dílo, které mě bude hřát u srdce ještě hodně dlouho, proto nesouhlasím s názorem že 200 korun je v háji pro nic... Například u strany, kdy mám vymyslet sama, jak deník ještě vylepšit, mám to, že má sloužit i jako památníček. :)
Pro mě je to supr knížka... kdybych takové věci, jaké jsou tam napsané dělala jen tak, tak si lidé kolem mě budou ťukat na čelo, ale když mi to přikazuje někdo jiný, hned se na to i ostatní dívají jinak a já se nemusím cítit blbě... :D