Tohle není kniha

Chystá se na vás další dávka destrukce! Totiž pardon, tvoření… Jste zvědaví, čím vším může kniha být? Keri Smithová vás to na stránkách téhle knihy, co není kniha, nechá mnohokrát přehodnotit! Ale když to není kniha, co to tedy je? To je jen a jen na vás ;)

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/230882/big_tohle-neni-kniha-zHm-230882.jpg 4.156
Literatura naučná, Hobby

Vydáno: , CooBoo

This is not a book, 2009

Kniha Tohle není kniha

latanya34
16. listopadu

Tato kniha mi změnila pohled na svět. Jsem skutečně ráda, že jsem si ji koupila.
Často proplouváme životem plným práce, shonu a stresu. Ale to není nutné.
Keri Smith mě naučil být kreativní, aniž bych musela být umělcem. Díky němu jsem si začala vážit všeho kolem sebe a užívat si všechny zdánlivě všední aspekty mého každodenního života.

alyce14
09. listopadu

Další super nápad autorky :D ráda kupuji jako dárek!

lola78

Necekala jsem moc, obal neohromí... Ale, tohle přesně jsem potřebovala. Tahle kniha změnila můj život (vím, že to zní přehnaně). Když jsem knihu koupila, tak jsem byla v depresi. Díky této knize jsem začala oceňovat vše okolo sebe...

lenka0383
30.11.2019

Nutí k zamyšlení, k tvořivosti, oddychu. Skvělé nápady, obdivuji autora, který tohle vymyslel.

Crosss
26.02.2019

Když se člověk nudí je to rozhodně zdroj zábavy, rozvíjí to tvořivost a dává veliký prostor vlastnním nápadům.

Magda224
21.01.2019

Tahle (ne)kniha mi přišla až příliš k zamyšlení. Upřímně se mi Destrukční deník líbil více, než Tohle není kniha.

M-arta
12.12.2017

Knížka navazuje na oblíbený Destrukční denník. Vznikl jako pocta Marcelu Duchampovi, Yoko Ono, Johnu Cageovi, José Samaragovi... Svým obsahem (a ve výsledku vlastně i formou) natolik vybočuje z rámce běžných knížek, že ji nejspíš v žádné městské knihovně nenajdete, aspiruje na osobní předmět... Je nutné ho oživit - vyrazit ven, plnit úkoly, použít představivost, přemýšlet, dotvořit...

KnihomolkD
06.01.2017

Trošku slabší deník . Víc se mi líbil Destrukční deník .
Čekala jsem víc .