Čtyři vteřiny rozhodnou

Čtyři vteřiny rozhodnou https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248941/bmid_ten-tiny-breaths-ctyri-vteriny-rozh-n8n-248941.jpg 4 442 76

Deset malých nadechnutí série

Cain Ford zasvětil poslední léta pomoci ženám, které zaměstnává ve svém striptýzovém klubu. Touží zbavit se dávného pocitu viny, ale zvolil opravdu správnou cestu, když obětoval vlastní osobní život? Charlie Rourkeová potřebuje zmizet ze světa a začít nový život, pokud nechce zemřít násilnou smrtí nebo skončit ve vězení – jenže jí přijde do cesty nečekaná překážka: láska, která ohrozí nejen ji, ale i muže, který pro ni znamená všechno.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Four Seconds to Lose , 2013

majavcelicka
09.09.2020 5 z 5

Opět veliký potlesk a poklona! Propracovanost příběhu je úžasná! Co já budu číst až si přečtu poslední díl netuším. Vše už mi pak asi přijde nudné :-D Škoda, že autorka napsala více knih ale nejsou už vydané v češtině :-\

seabook04
19.08.2020 5 z 5

K. A. Tucker je jednoduše mistrem svého řemesla.

Další díl z mé milované série mě zpočátku lehce zarazil, jelikož se odehrává v prostředí, které většině "obyčejných" smrtelníků není na vlastní kůži známo. Mafie, drogy, striptýzové bary, apod.
Ačkoliv je toto prostředí v YA/NA literatuře velice populární a čtenářkami oblíbené, nemám ho v oblibě. A to většinou z důvodu naivity a růžového vykreslení, které autorky milostných románů využijí. Po pár kapitolách jsem ale obrátila a narazila snad na jedinou knihu s tímto prostředím / tématem, která na mě nepůsobila extrémně nereálně.

Samozřejmě, je to román a ne svědectví, takže jsou zde některé momenty lehce přikrášleny, ale jinak... nemám co vytknout.

Od této autorky bych přečetla cokoliv, jelikož při čtení jejích knih naprosto, ale naprosto vypnete a nějaká realita či dokonce problémy v ní vás nezajímají a toužíte pouze po hltání dalších a dalších stran příběhu.
Pokud milujete romantické příběhy, které nejsou ploché a skrývají nějakou tu myšlenku, K. A. Tucker a její série Deset malých nadechnutí by vám rozhodně neměla utéct!

Myška43
20.06.2020 5 z 5

Za mě plný počet, jako vždy. Postavy z prvního dílu jsem si moc oblíbila, takže jsem si je v tomto příběhu moc užila. Tato série je opravdu moc zajímavá. Tento díl, je úplně z jiného soudku a moc se mi líbil. Rozhodně jdu na další díl.

Ketfl
02.06.2020 5 z 5

Pro mě je opravdu příjemné překvapení, že tato série má vzestupnou tendenci. Tento díl je opravdu ještě lepší, než dva předchozí. Cain mě zaujal již od prvního dílu a jeho příběh mě opravdu nezklamal. Charlie mi také byla sympatická. Těším se na další díl.

Haňulilinka
02.05.2020 5 z 5

Woow, musím říct, že to snad bylo lepší než předchozí dva díly, což jsem vůbec nečekala. Líbí se mi provázanost jednotlivých dílů.

bk7
24.03.2020 5 z 5

Četla jsem dva předešlé díly a tenhle je zatím nejlepší. Musím říct, že Cain je i v těch předešlých hrozný sympaťák, ale tady to zvedl o jednu celou laťku ještě nahoru.

jinbr
20.02.2020 5 z 5

Tento díl z mého pohledu gradoval ještě i průvodní linkou druhého života Charlie. Mě příběh líbil, věřím, že všude na světě jsou tací šéfové, kteří jsou připraveni pomoci a vždy existuje řešení.

salča
25.10.2019 5 z 5

Autorka opět nezklamala.
Spolu s krásnou obálkou nám naservírovala další zajímavý příběh.Místy se mi zdál malinko slabší než předchozí dva díly,konec moc uspěchaný,ale i přesto jsem si ho užila.
Cain byl miláček.V podniku jaký vedl,byl opravdu "šéfem snů". Oblíbila jsem si celou tuhle partu.Až v závěru jsem si uvědomila, že tady chyběl Dr.Stayner, kterého jsem čekala v každém díle.Tuhle autorku doporučuji a těším se,co spolu s Benem prožijeme v dalším pokračování.

Cometka
28.06.2019 5 z 5

Skvělý příběh, romantická linka, lehce krimi a vtip. Tak to má být, příjemná oddychovka. Doporučuji!

helenkan
13.06.2019 5 z 5

Ach jo,to jsem celá já. Zase jsem se pustila do série z opačného konce. Poslední díl mám za sebou a teď jsem dočetla předposlední. Ještě štěstí,že to nějak moc nevadí. A snad se postupně dostanu až k tomu prvnímu. :-) Ale líbil se mi i tenhle díl a to zrovna mafiány a drogy nemusím.

Mirka2778
05.06.2019 3 z 5

To, co mohlo být silnou stránkou této knihy bylo podle mě použito nevhodně. Autorka se pokusila bořit stereotypy knih z prostředí polosvěta. Bohužel charaktery postav jsou tak moc odlišné, že prostě padá kosa na kámen. Mohla bych vypsat řádky protimluvů v textu použitých, ale je to kniha pro zábavu, tak proč si ještě víc kazit dojem, který z ní mám. Do dalších autorčiných románů se pouštět nebudu, ale úplná ztráta času to taky nebyla.

malazluta
04.06.2019 4 z 5

Autorčin styl psaní se mi líbí... první dva díly série jsem přečetla jedním dechem. Tento díl je z mého pohledu už poněkud slabší, ale i tak tuto knihu řadím k těm lepším, které se v tomto žánru dají na trhu najít.

Lofda
30.12.2018 3 z 5

Bohužel, zatím nejslabší díl série. Autorka píše čtivě, dobře se čte, ale ten příběh mi přišel.. No nevím, celá ta zápletka s drogovou mafií :-( Navíc co všechno stihla slečna prožít ve svých 18letech?! Její uvažování mi k tomu věku nesedí.. Ale jako odpočinkové romantické čtení ok.

uminaa
15.11.2018 3 z 5

Čo mi priniesol tento príbeh?! Už viem, čo v živote byť nechcem. Nechcem byť nevlastná dcéra drogového dílera. A striptérka z rôznych dôvodov zo mňa tiež nemôže byť :) Ale dalo sa to čítať.

Princezna_1
15.10.2018 4 z 5

Rozhodně lepší než druhý díl.

KaileyBlot
19.08.2018 4 z 5

Oproti předešlým dvou dílům byl tento slabší, ale pořád to bylo super čtení. Hrozně se mi zamlouvá autorčin styl psaní, který není možné, aby byl nudný. Udivuje mě její škála námětů, protože každý je originální a dobře zpracovaný. Taky je úžasná spojitost všech jejích knih, že se tam vyskytují hrdinové z minulých dílů - to se mi hodně líbí a přijde mi to jako skvělé obzvláštnění.

Ažula
07.08.2018 4 z 5

Drogy a ukradená identita? Wow, autorka mě nepřestává udivovat,
Čtyři knížky a každá je vlastně úplně jiná. Čtyři životní příběhy. Já fakt nevím, co říct. Vlastně ani nevím, jak se mi ocitly doma. Prostě jsem je našla a objednala. A všechny jsem měla přečtené během odpoledne. Všechny postavy mi svým způsobem přirostly k srdci. Nakonec se mi asi bude i stýskat.

vikimi
15.07.2018 1 z 5

Moc dlouhe, roztahane a bohuzel takove velke scifi. Knizka se mi nelibila, jak byla pritazena za vlasy a celkove tak nerealna, az to bolelo.
Bohuzel se mi autor netrefil do vkusu.

Erika665
15.07.2018

Oproti 1. a 2. dílu byla tato kniha nekonečná. Začátek dobrý, prostřední část zdlouhavá a o ničem a na posledních pár stránkách závěr. Tento díl mě dost zklamal.

LenRan
19.06.2018 5 z 5

Opravdu úžasná kniha. Nenudila jsem se ani minutu. Zatím nejlepší z celé série.

tajemství

K. A. Tucker
kanadská, 1978
2015  86%Deset malých nadechnutí
2015  89%Jedna malá lež
2015  86%Čtyři vteřiny rozhodnou
2015  89%Pátá cesta k pádu
2024  82%Osud hněvu a plamene

Kniha Čtyři vteřiny rozhodnou je v