Výprava za teplem

Výprava za teplem https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356514/bmid_vyprava-za-teplem-cvk-356514.jpg 4 269 43

Blíží se Vánoce a Heffleyovi se rozhodli, že před zimou a svátečním stresem utečou na tropický ostrov, trochu si odpočinout a přijít na jiné myšlenky. Jenže brzy zjistí, že to tu nebude zase takový ráj. Rodinnou pohodu vytrvale kazí spáleniny od slunce, žaludeční potíže a jedovatí pavouci. Podaří se dovolenou nějak zachránit?

Humor Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , CooBoo

The Getaway , 2017

JanaDor
10.12.2017 5 z 5

Tato kniha je nenáročná, zábavná a ze života. To, co se děje rodině Heffleyovým, může potkat kohokoli z nás nebo už potkalo. Jen se přiznejte, kdo neměl střevní potíže, když vyjel mimo Evropu? Tunis a Egypt je toho příkladem. Nebo když vidíte velkého nebezpečně vypadajícího pavouka, zachováte klid? Kdo jede s dětmi, ví, že dovolená není o odpočinku, ale spíše jsou to chvíle strávené spolu v cizím prostředí, které můžou být pěkně únavné. Prostě je fajn číst, že v tom nejsme sami, a že se to děje i jiným rodinám. Takže darujte knihu svým dětem a nenápadně si ji půjčete.

blackhorse
09.12.2017 5 z 5

SUUUUPR!!!! :))))))

buldozer5
04.12.2017 5 z 5

Dvanáctka předčila všechna moje očekávání. Napřed jsem se obával, že se při čtení budu trochu nudit, když se děj zabývá stejným tématem jako třeba devítka, ale kdepak, dokonce mi přijde, že to je nejpropracovanější díl z celé série. Příběh nebyl jednotvárný, pořád se tam něco dělo a u několika částí jsem se i nahlas rozesmál. Protože se děj odehrává o vánočních prázdninách, nebyla v knize zmínka o škole, což podle mě celému dojmu z příběhu ještě pomohlo, protože většina dílů je o škole. Navíc se mi zdá, že každým dílem jako by Greg dozrával, už nevyvádí tolik blbostí a nejedná tak neuvážlivě. Takže za mě pět hvězdiček a už se těším na další díl! :)