Ponorková nemoc

Ponorková nemoc https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/118640/ponorkova-nemoc-118640.jpg 4 645 67

Greg Heffley má fakt problém. Školní majetek byl poškozen a on je hlavním podezřelým. Ale nejšílenější na tom je, že je nevinný. Nebo aspoň skoro. Dopadení se blíží, ale pak znenadání udeří sněhová bouře a celá rodina Heffleyů je uvězněna v domě. Greg ví, že hned jak sníh roztaje, bude muset čelit nepříjemnostem. Může ale být horší trest, než uvíznout na celé svátky bez cesty ven se svou rodinou?... celý text

Humor Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , CooBoo

Cabin Fever , 2011

mysik612
29.04.2019 5 z 5

Úplně Grega chápu. Taky mám sourozence.

Toms16
24.02.2019 3 z 5

Kniha byla dobrá a vtipná

Antonella
08.12.2018 5 z 5

Skvělá kniha! Máme doma všechny díly, ještě mi zbývá přečíst 7 knih.
Přečetla jsem to za tři dny.

heliiinka
16.11.2018

Jestli je někdo fakt rozmazlený a leze mi na nervy, tak je to Many. Greg se vlastně chová relativně normálně.

ElikaBendova
06.09.2018 3 z 5

tohle bylo o něco slabší. Můžu říct jedno. Menyho začínám nenávidět.

Kačkaknihomol
07.01.2018 2 z 5

Když je teď to zimní počasí, proč se nějak zimně nenaladit? Bohužel prvních sto stránek je téměř o ničem, autor si zas jede svou kostru, i když musím říct, že z té své kostry a z průšvihů, které Greg provedl, vypíchl obzvlášť jednu věc, a já doufám, že se k ní v dalších dílech nějak vrátí, protože se u poseroutků setkávám s tím, že se v nich prakticky nic "nerekapituluje", což je na jednu stranu fajn, protože poslouchat sálodlouhé popisy o tom, co v předchozích dílech Greg provedl, je vážně nuda, ale na stranu druhou, občasné připomenutí by bodlo, protože se mi ty díly slévaj dohromady. A navíc, kdybych nevěděla jak jdou díly za sebou, rozhodně bych nevyluštila, jak za sebou jdou, protože když si to tak vezmeme, v knize není žádná ústřední dějová linka, jen to jsou vlastně průšvihy Grega nějak narvané do jedné knihy. Navíc, knihu jsem dočetla před necelou hodinou, a polovinu z ní si nepamatuju, což je vážně na nic.

KattyAnnyCte
17.12.2017 4 z 5

Ty jo přečteno za jeden den. Doporučuji všem i nečtenářům. Mám tuto sérii ráda a občas se v ní i najdu.

Péťa.Š
13.12.2017 4 z 5

Docela dobrá kniha.Dobré čtení na zimu Pokud se někdo chce zasmát nebo pobavit, doporučuji tuto knihu. Je nenáročná na čtení oddechová a hodně čtivá. :)

Lucy1905
01.10.2017 4 z 5

Oddechové jako vždy.

Laf
01.10.2017 4 z 5

Je fajn sledovat, co za trampoty se Gregovi zase povedlo :) Skvělé čtení pro malé i velké :)

Půca4
08.09.2017 4 z 5

Trošku slabší Poseroutka, než předešlé díly, ale pořád skvělé!

Jostik_21
21.07.2017

Kniha je napsaná celkem dobře, ale................ je tam na mě moc obrázků, a je to spíš pro menší věkovou kategorii ( tím myslím do 10 let). Čte se to moc rychle a to mě nebaví, já čtu rychle ale knihu nemohu přečíst za dvě hodiny. Když se to stane už tak se my kniha nelíbí a dává mě na jevo že z tolika stran je tam hodně obrázků. Jinak jsem to četla jen ze zvědavosti a znám o hodně lepší knihy.

kuba2006
20.07.2017 5 z 5

super serie ke vsem kniham se rad vracim

limo
05.02.2017 5 z 5

Hodně vtipná. Stejně jako ostatní poseroutkové.

Jack93
04.09.2016 4 z 5

Poseroutka je osvědčená klasika a jistota, která nezklame ani dvojnásobně starší cílovku, což považuju za známku hodně velké kvality! Je to skvělý oddych a přestože jsem s ním začal jen tak pro srandu, abych trochu pochopil, co na něm dnešní generace dětí má, rozhodně v něm budu pokračovat a postupně si přečtu všechny díly. Už teď jsem v půlce série. Jen kdyby se v knihovně sháněl snadněji...

Marťa123987
13.08.2016

Není kniha nebo díl který by se mi od Jeffa nelíbila.Opravdu všem čtenářům doporučuji.Co milují malého poseroutku

buldozer5
25.05.2016 5 z 5

Další skvělá kniha od skvělého spisovatele.

PandaKombajn
17.05.2016

Super kniha mého dětství

Knižní střípky
01.05.2016 1 z 5

Nevím, no, nejsem cílová skupina, četla jsem to jenom ze zvědavosti, abych udělala radost kamarádčinu synovi a také, abych si udělala aspoň trochu představu o tomto současném fenoménu, jelikož mám doma 7-letou dcerku, ale budu se snažit, aby šla jinou knižní cestou, nemyslím si, že by jí četba Poseroutků byla v něčem přínosná....snad jen v tom negativním slova smyslu, že by si uvědomila, jak se kamarád k druhému kamarádovi určitě chovat nemá, že Gregův přístup k povinnostem opravdu není ten správný atd....po přečtení jsem si pak nadávala, že i těch 50 min, které mi trvalo knihu přečíst bylo zbytečně promrhaných a mohla jsem je využít mnohem užitečnějším způsobem

Mixxa
26.02.2016 4 z 5

Jej, tak u toho jsem se fakt nasmála!

deníky komiksy spolužáci

Jeff Kinney (p)