Ošklivá pravda

Ošklivá pravda https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94320/mid_oskliva-pravda-XpD-94320.jpg 4 665 65

Greg Heffley se vždycky nemohl dočkat, až vyroste. Ale je dospívání fakt taková sranda? Zničehonic se musí vyrovnat se spoustou společných holčičích a klučičích večírků, větší odpovědností, a dokonce i s nepříjemnými změnami, které se „stárnutím“ souvisejí... a to všechno bez svého nejlepšího kamaráda Rowleyho. Zvládne to Greg sám?... celý text

Humor Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , CooBoo

The Ugly Truth , 2010

Knižní střípky
01.05.2016 1 z 5

Nevím, no, nejsem cílová skupina, četla jsem to jenom ze zvědavosti, abych udělala radost kamarádčinu synovi a také, abych si udělala aspoň trochu představu o tomto současném fenoménu, jelikož mám doma 7-letou dcerku, ale budu se snažit, aby šla jinou knižní cestou, nemyslím si, že by jí četba Poseroutků byla v něčem přínosná....snad jen v tom negativním slova smyslu, že by si uvědomila, jak se kamarád k druhému kamarádovi určitě chovat nemá, že Gregův přístup k povinnostem opravdu není ten správný atd....po přečtení jsem si pak nadávala, že i těch 50 min, které mi trvalo knihu přečíst bylo zbytečně promrhaných a mohla jsem je využít mnohem užitečnějším způsobem

Patapuf
05.04.2016 4 z 5

Já sem spokojen :) bylo to vtipné... Gregoryho přístup k problému nikdy nezklame stejně jako jeho vychytávky...

Radegast2
13.03.2016

Můj první poseroutka

Mixxa
26.02.2016 3 z 5

Nebylo to špatné, ale lehce to upadalo.

Míša2002
20.02.2016

tento díl se mi líbil

Stidave
17.02.2016 1 z 5

Ne, děkuji. Bylo to hodně vyčpělé. Autor si navíc uvědomil, že když bude každá kniha odpovídat jednomu Gregovo školnímu roku, bude vymyslet něco nového. Tak proč neroztahat tři měsíce do jedné knížky?

Liliana2006

15.10.2015 5 z 5

Miluji \"poseru\" ! :D

Legáček
08.07.2015 3 z 5

Tohle nebilo to úplně špatný.

vildoff
03.07.2015 5 z 5

Nejlepší :)

Hoshi
28.05.2015 5 z 5

Úžasný příběh :) Máme dospět nebo zůstat na věky dětmi?

Zuzu23
01.11.2014 5 z 5

Další super knížka ze série.

Wendysek
02.08.2014 5 z 5

Historka s plněnými vejci je opravdu top! :o) (Jak ze života...)

Marisa
05.07.2014 5 z 5

Skvělá na pobavení

Rockwood
10.01.2014 5 z 5

Už ani nevím co víc k tomu psát :) Přečetl jsem doposud všechny díly a velice se mi to líbí. Takže opět pět z pěti. Kniha mi stále příjde, že je pro široké publikum, protože jak děti tak i dospělí si v tom najdou to své. Místy je to až krutá realita dnešního života, z čehož až celkem mrazí, když se jedná o dětskou knihu (a ani humorná forma tomu nepomůže).

yank3e
01.01.2014 4 z 5

Další super díl, tentokrát na téma vyrůst či nevyrůst.

bakjo95
28.12.2013 5 z 5

Jako vždy! Vtipné a myslím, že by si tuhle knížku mělo přečíst každé dospívající dítě!

Kopta
07.11.2013 4 z 5

Do jisté míry se fenomén opakuje. Greg zažívá nové věci a to je originální, nicméně mi přijde, že to je stále jen stále zpívající píseň dokola. Greg si vydobyl nejedno čtenářovo srdce, ale jde o princip toho, že Greg se v podstatě nezměnil a myslím, že tak to zůstane na vždy. Bohužel, asi už přestává mít smysl číst nové knihy. Nicméně musím uznat, že byli části, při kterých jsem se opravdu nasmál.

tholec
08.09.2013 4 z 5

Knížku jsem vzal do ruky vlastně z nouze, protože jsem potřeboval zabít čas, ale bylo to docela příjemné. Líbil se mi krásně rozvinutý příběh, který je od začátku do konce překvapivý a doplněn o povedené obrázky.

tyzik.cejka
30.05.2013 4 z 5

sice mi už příjde že se díly rovnaj do stejných řádků a děj už je pořád stejný tak se mi to líbilo a zas jsem se dusil hmm pardon dusil smíchy

deníky komiksy spolužáci

Jeff Kinney (p)