Deník malého poseroutky

Deník malého poseroutky
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47817/bmid_denik-maleho-poseroutky-NbE-47817.jpg 4 1449 1449

Když je vám tak jedenáct, může to být fakt opruz. A nikdo to neví líp než Greg Heffley, protože se najednou ocitl na víceletém gymplu, kde malí poseroutkové, jako je on, narážejí každý den na chodbách do kluků, kteří jsou větší, silnější a holit by se mohli dvakrát denně. Deník malého poseroutky není jen tak obyčejný deníček. Greg tenhle sešit dostal od mámy. A to přesto, že deníky jsou přece jenom pro holky! Takže si nemyslete, že to bude nějaké „milý deníčku“ tohle a „milý deníčku“ támhleto. Navíc tohle vlastně není deník, to jsou ZÁPISKY. Greg si prostě zapisuje a čmárá obrázky ke všemu, co se kolem něj děje. Píše o svém otravném starším bráchovi, o potrhlém kamarádu Rowleym, o každodenním boji o přežití ve škole, o jednom fakt děsivém domě hrůzy, o kreslení komiksů pro školní časopis a taky o Sejru... Jeff Kinney, autor a ilustrátor v jedné osobě, vytvořil hrdinu, který sice vypadá trochu neobvykle, ale na druhou stranu je to vlastně úplně normální puberťák.... celý text

Humor Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Albatros (ČR)

Diary of a Wimpy Kid , 2007

mangagirl
11.06.2017 5 z 5

Kniha je komicky srandovní, nejméně 100x jsem se zasmála. Film byl též super. Typická smůla nepopulárních, co se týče školy. Mám přečtený 4 knihy a hodlám v tom pokračovat.
Bezva kniha.

dagsvob
30.05.2017 5 z 5

Super, pobavila mě.

MinaHawke
17.05.2017 4 z 5

Kniha mě bavila, sice nejsem cílová skupina, ale nasmála jsem se. Nejdřív jsem tedy viděla filmy a ty byly taky super, tak jsem si řekla, že zkusím i knihu a nelituji toho.

Laf
07.05.2017 4 z 5

Po knize jsem sáhla, protože každý říkal, jak je to humorná kniha. A měli pravdu. Často jsem se u toho nasmála. Navíc to čtení rychle utíkalo a obrázky děj hezky doplňovaly. Řekla bych, že kniha je vhodná pro každého bez rozdílu věku. Výborná k odreagování :)

Adamino
20.02.2017 4 z 5

Líbí se mi...a k tomu tolik pokračování ! Prostě Eňoňůňo :D

DanielŠ.
12.02.2017 3 z 5

Tuto knihu jsem miloval jako dítě, nicméně teď už bych po ní opravdu nesáhl.

mshl147
29.01.2017

Když jsem tuto knihu četl smál jsem se je to dobrá kniha na poseroutku nic nemá :D

Viki0
27.01.2017 5 z 5

Knihu jsem četla už dávno. Rychle se četla a nepostrádala vtipné pasáže doplněné o obrázky. Přestože už jsem z této série dávno vyrostla, určitě se k ní někdy ráda vrátím a připomenu si ji.

Ladygeront
22.01.2017 5 z 5

Vnuk nechtěl číst žádné knihy. Bylo mi to líto, protože já čtu hodně a tak vím o co se ochuzuje. A tak jsem se v knihovně zeptala co prepubescenty bere, co čtou?? A paní mi poradila tuto knížku s mnoha díly. A poradila mi dobře, protože když hlídám svého mladšího vnuka, tenhle starší mě upomíná, že mi bude číst nahlas-)))). Smějeme se oba a vnuk se naučil číst s výrazem a ne to školní monotónní brmlání, které mě strašně štvalo!! Třeba jsme, Jeff Kinney a já, zaseli jedno dobré zrnko-).

Michaela91
20.01.2017 4 z 5

Díky obrázkům četba rychle utíká. Jednoduché, žádné složité čtení.

marketa9252
19.01.2017 5 z 5

Ačkoliv jsem nevěřila,že to dočtu... Čte se pěkně,zajímavé názory puberťáka.

mibi123
11.01.2017

Přečetla jsem snad všechny díly kniha je strašně vtipná. Doporučuji i nečtenářům!

combatgirl
06.01.2017 4 z 5

Docela vtipné a oddechové čtení.Musím vzít jednu hvězdičku za to,že film je mnohem lepší.

sarinkas
03.01.2017 4 z 5

Je to vtipné, ale moc čtení tam není.

Doporučuji Sára.☻☺♥

f.kk
01.01.2017 5 z 5

Knížku bych určitě doporučil.

Pazďa
13.12.2016 5 z 5

Po delší době jsem se vrátil k jedné ze svých lásek let minulých a ani po takové době mě tento koncept neomrzel a vtipy a přístup Grega jsou furt naprosto dokonalé, doufám že pro mě tahle knížka nikdy nezestárne.

FreddyFeasbear
02.12.2016 5 z 5

Pěkná kniha, moc se mi líbila.

TerryVšety
19.11.2016 5 z 5

Boží!!!!

cukrovka
17.11.2016 4 z 5

Knížku jsem koupila svému desetiletému synovci k svátku. A než mu ji dám, tak jsem si ji samozřejmě přečetla, i když můj věk nepatří do cílové skupiny. Knížka mě zaujala dokonale výstižnými kresbami a pobavila humorem. Doufám, že se synovci bude líbit stejně jako mě.

ErikaP
06.11.2016 3 z 5

Pohodové a hlavně vtipní čtení. Všechny díly jsem četla v angličtině, která neni složitá. Musím ale přiznat, že se mi více zamlouvá filmové zpracování.