Deník malého poseroutky 1-10 (box)

Deník malého poseroutky 1-10 (box) https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478836/bmid_denik-maleho-poseroutky-1-10-box-ncX-478836.png 4 50 6

Vydatná porce zábavy s malým poseroutkou pěkně pohromadě! Zbrusu nový box, který obsahuje všech deset dobrodružství Grega Heffleyho alias malého poseroutky! Když je vám tak jedenáct, může to být fakt opruz. A nikdo to neví líp než Greg Heffley, protože se najednou ocitl na škole, kde malí poseroutkové, jako je on, naráží každý den na chodbách do kluků, kteří jsou větší, silnější a holit by se mohli dvakrát denně. Deník malého poseroutky není jen tak obyčejný deníček. Greg tenhle sešit dostal od mámy. A to přesto, že deníky jsou přece jenom pro holky! Takže si nemyslete, že to bude nějaké „milý deníčku“ tohle a „milý deníčku“ támhleto... celý text

Hebrey
25.07.2022 3 z 5

Poseroutka je vtipný a nezaujme jen lidi v cílové věkové skupině. Jako oddechovku si to v klidu přečte i dospělý a občas se i zasměje. Snad jediné, co mi vadilo, že některé okamžiky byly málo realistické a že autor občas zapomněl, co napsalv předchozích dílech, takže si chvilkami protiřečil.

Štěpinambura
04.05.2022 5 z 5

Bomba box! Super skvělé knihy!

Plaknel
01.11.2019 2 z 5

Pro malé kluky dobré- kor když nechtějí moc číst. Syn má všechny deníky. Přečetla jsem asi dva z celé série. Ale o všech vím, neboť jsem si to musela vyslechnout před zápisky do čtenářského deníku.

meluk
17.02.2019 4 z 5

úžasná knížka pro děti či náctileté, kteří neradi čtou.

kaja_scw
27.01.2018 5 z 5

Kniha se čte rychle.Velmi dobrá pro občasné čtenáře.Ale čte se moc moc rychle já jsem měla jednu za den přečtenou....netrpělivě čekám na dalsí díly.Také dobré pro začínající čtenáře v angličtině

Liliana2006
30.10.2016 5 z 5