Démon z jiného světa

Démon z jiného světa https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/370968/mid_demon-z-jineho-sveta-U6a-370968.png 3 18 3

Lavastan
26.12.2020 1 z 5

Slabší kniha plná nepodložených spekulací. Jednou jsem ji četl, ale už bych se k ní nevrátil. Někomu to snad něco může dát, ale jsou lepší a kvalitnější tituly.

n.ezn.amy
24.09.2020 1 z 5

Tak tato kniha mi přijde jako totální úlet, pomocí horoskopu a numerologie tvrdit, že Adolf Hitler byl vtělením ďábla. Teorie, že díky zájmu o germánskou mytologii je v něm vtělen démon, mi přijde jako úplný nesmysl. Autor se snaží o lacinou senzaci. Ještě že se Adolf Hitler nenarodil 06.06.1906 anebo nehrál ruletu, neboť součet všech čísel je též 666 a to by bylo pro autora dokonalá symbolika a jasný důkaz, že Lucifer vstoupil do jeho těla.

Rawen616
07.10.2013 3 z 5

Zajímavá spekulace ohledně Hitlerova okultního původu. Myslím, že dnes už je obecně známo, že nacisté(zejména Himmler) byli zainteresováni do okultismu a různých mystérií a v jejich plánech to hrálo mnohdy nemalou roli. Bohužel kniha hodně spekuluje a tak trochu ohýbá skutečnost aby odpovídala názoru autorů.