Tajemství měsíční jeskyně a jiné záhadné úkazy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Ve vyprávění pamětníků ze slovensko-polského pomezí existují zprávy o tajuplné jeskyni v oblasti Levočských vrchů. Proč je však přesná poloha jeskyně uchovávána v takové tajnosti? Zdá se, že je dílem vyspělé civilizace a poznatky z jejího výzkumu by silně otřásly naší představou o světě. Pátrání zavedlo autory mimo jiné ke skleněným tunelům pod kopcem Babia Góra, k obrovským kovovým objektům v podzemí Jakutska, k utajenému nálezu podivného humanoida v Kdyni a k řadě dalších nevysvětlených záhad v Evropě....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/50438/tajemstvi-mesicni-je-50438.jpg 4.410
Žánr
Záhady
Vydáno, Alpress
Orig. název

Tajemnica księżycowej jaskini, 2007

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Tajemství měsíční jeskyně a jiné záhadné úkazy

Přidat komentář
aht
30.12.2013

Očekával jsem monotématickou knihu a dostal jsem krom hlavního příběhu i spoustu dalších doprovodných i když ke konci dost nesouvysejících. Kniha je poutavá, ani rozvláčná ani zhuštěná. Parádní jednohubka. Autor si na nic nehraje, narozdíl od Čtyř hodin do středověku. Nejedná se o Dänikenův styl podání záhad, ale spíš o publicistiku, takže spokojenost a doporučení.

matusko556
06.03.2013

U mna patrí k najlepším knihám o tematike mimozemšťania...od začiatku autori nasadia super príbeh z obdobia vojny kde Doktor Horák najde mesačnú jaskyňu...dej pribehu je velmi putavy....je to super...dalej v šiestej kapitole sa tú jaskyňu pokúšajú nájsť..a potom sa objavujú dalsie zahady zo Slovenska a Polska...urcite odporucam..


WolfIssen
28.02.2013

No, nevím, co bych napsal. Knihu jsem přečetl celkem rychle, protože jsem se nemohl nabažit hltání tak poutavého čtení, které doslova bere dech. V knize není nic přehnané, ba právě naopak - autoři zde představují doslova detektivní práci v pátrání po záhadných úkazech a artefaktech dávných civilizací nebo přeneseně také mimozemských návštěvníků. Nabízejí široký rozsah důkazů i teorií. Jsem moc rád, že tuto knihu mám, nebylo snadné ji sehnat.

bikerbm
21.12.2010

Nevím co si o této knize myslet!Obsahuje opravdu velmi fantastické a neuvěřitelné záhady,kterým snad nemůže nikdo věřit,natož se jimi úplně vážně zabývat!Podzemní tunely,starodávné jeskyně uměle vytvořené nějakou neznámou civilizací,tajemné prehistorické nápisy,to vše na Slovensku a v polském příhraničí... Byl jsem v rozpacích jak knížku mám brát,jestli jako dílo o opravdových záhadách,nebo jen dílko prezentující fantastické smyšlenky známé dvojice slovenského a polského záhadologa.O případech,či artefaktech o kterých jsem se na stránkách dočetl,jsem dále bezvýsledně pátral na internetu,hledal marně fotky popisovaných míst na Google Earth... Celkově vzato,záhadám v knížce moc nevěřím,je to jako kdyby někdo opravdu seriozně začal pátrat třeba po Blanických rytířích...

Autoři knihy

Manfred Jensen (p)
slovenská, 1971

Kniha Tajemství měsíční jeskyně a jiné záhadné úkazy je v

Přečtených11x
Doporučených1x
Knihotéce5x
Chystám se číst6x
Chci si koupit2x