Démon z jiného světa

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Podtitul: pátrání po tajemství Adolfa Hitlera Netradiční studie o Adolfu Hitlerovi se snaží dokázat, že Hitler byl vtělením ďábla. Autoři začínají Hitlerovým horoskopem, vypočítávají jeho osud pomocí numerologie. Sledují jeho oddanost germánské mytologii, jeho zájem o kabalu, citují jeho projevy, kdy vystupoval jako mesiáš. Popisují jeho hypnotizační schopnosti. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/73331/demon-z-jineho-sveta-73331.jpg 3.516
Žánr
Literatura naučná, Biografie a memoáry, Historie
Vydáno, Naše vojsko
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Démon z jiného světa

Přidat komentář
Lavastan
26.12.2020

Slabší kniha plná nepodložených spekulací. Jednou jsem ji četl, ale už bych se k ní nevrátil. Někomu to snad něco může dát, ale jsou lepší a kvalitnější tituly.

n.ezn.amy
24.09.2020

Tak tato kniha mi přijde jako totální úlet, pomocí horoskopu a numerologie tvrdit, že Adolf Hitler byl vtělením ďábla. Teorie, že díky zájmu o germánskou mytologii je v něm vtělen démon, mi přijde jako úplný nesmysl. Autor se snaží o lacinou senzaci. Ještě že se Adolf Hitler nenarodil 06.06.1906 anebo nehrál ruletu, neboť součet všech čísel je též 666 a to by bylo pro autora dokonalá symbolika a jasný důkaz, že Lucifer vstoupil do jeho těla.


Rawen616
07.10.2013

Zajímavá spekulace ohledně Hitlerova okultního původu. Myslím, že dnes už je dost známo, že nacisté(zejména Himmler) byli dosti zainteresováni do okultismu a různých mystérií a v jejich plánech to hrálo mnohdy nemalou roli.

Štítky

Adolf Hitler

Autoři knihy

Manfred Jensen (p)
slovenská, 1971
Ján Dziak
slovenská, 1948

Podobné knihy

Kniha Démon z jiného světa je v

Přečtených22x
Doporučených1x
Knihotéce22x
Chystám se číst12x
Chci si koupit1x
dalších seznamech1x