Debutantka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jde o pokračování Veselého námořníka. Sedmnáctiletá Perdita Wentworthová prožívá svoji první společenskou sezónu a hned na jejím počátku se dopustí nenapravitelného prohřešku, když dupne lordu Rushmorovi na palec u nohy. Její matka se rozhodne, že tentokrát svoji vzpurnou dceru potrestá, a tak místo aby plula s rodiči na Gibraltar, musí strávit zimu u tetičky v nudném lázeňském městečku Bath. Jaké je však její překvapení, když se tu s nesnesitelným lordem Rushmorem setkává zase!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/76_/76684/debutantka-76684.jpg 3.223
Série:

Wentworth (4.)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Harlequin
Orig. název:

The Rebellious Debutante (2002)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Debutantka

Přidat komentář
havrmoni
09.12.2018

Líbilo se mi to hodně. Příběh nebyl zaměřen jen na ústřední dvojici a měl celkem plynulý průběh. Sympatické postavy a zajímavou,,zápletku".

modranka
03.04.2014

V pokračovaní série Wentwortovcov sa stretneme s Perrym a Elizabeth z 2. časti (Veselý námořník) - Perry a Elizabeth sú už rodičia dospelých detí. A opäť je tu jeden z originálnych príbehov, ktoré vás držia v napätí do poslednej stránky. A zas tu máme jednu mladú slečnu s vlastnou hlavou, tvrdohlavosťou a samostatnosťou. Niekedy to lezie na nervy, ale Perdite odpustíte už len kvôli jej rodičom. :-)

mac.martina
18.06.2013

moc pěkný příběh jak se city člověka můžou rázem obrátit aniž by si to hned uvědomil...
příhěb plný napětí a zápletek...

Lena565
12.01.2013

Přišlo mi to trochu neslané-nemastné.