Veselý námořník

Veselý námořník obálka knihy
Mé hodnocení:

Otec Elizabeth Granthamové se obává o bezpečnost své jediné dcery, a proto ji tajně dopraví na anglickou loď, která odplouvá z Janova do Anglie. Námořní důstojník Perry Wentworth si s Elizabeth neví rady. Je mu jasné, že její přítomnost na lodi musí před kapitánem utajit, a raději ani nemyslí na to, co by se mohlo stát, kdyby loď napadli Francouzi. Elizabeth má ale přes svou krásu a nevinný vzhled pěkně tvrdou hlavu......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82089/vesely-namornik-nEw-82089.jpg 2.814

Wentworth 2.

Vydáno, Harlequin

The Merry Gentleman, 1998

Kniha Veselý námořník

snowpinkee
15.11.2018

Příběh sám o sobě nebyl špatný, jen mi mnohdy přišlo, že byl zbytečně uměle natažen.

pavlinkaa
11.06.2016

Mě se to teda nelíbilo. Hlavní hrdinové mi přišli jak puberťáci co vlastně neví co chtějí. Za mě zbytečná ztráta času.

modranka
03.04.2014

Vcelku zaujímavý príbeh s originálnou zápletkou. Páči sa mi, že je súčasťou série. Škoda však, že nebola celá preložená. Teda, aspoň na DbK nie je. Ak máte niekto HQN s originálným názvom The Lov Child - prosím doplňte. Veselý námořník je totiž 2. časť. Môže sa však čítať samostatne.