Přátelství z vášně

Přátelství z vášně obálka knihy
Mé hodnocení:

Před šesti lety Judith Avetonová odmítla svého milého Dana Ashburna, jelikož se ho její krutá macecha rozhodla společensky znemožnit. Nyní je ale situace jiná, neboť Judith spadlo do klína velké dědictví. Po něm zatouží reverend Truscott a nabídne jí manželství. Rodina Dana Ashburna tuší, že Judith hrozí smrtelné nebezpečí, a snaží se ji od neuváženého sňatku odradit, ale důvěřivá dívka jim nevěří a odmítá uvěřit i Danovi, že ji stále ještě miluje…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82092/pratelstvi-z-vasne-82092.jpg 2.99

Wentworth 3.

Vydáno, Harlequin

The Passionate Friends, 1998

Kniha Přátelství z vášně

snowpinkee
17.11.2018

Mě tohle nebavilo. Často jsem se nachytala že myslím úplně na něco jinýho. Zápletka fajn, rodina fajn, ale ve výsledku to bylo na mě hodně táhlé.

modranka
03.04.2014

Tretia časť série Wentworthovcov je opäť napínavá a dobrodružná. Judith ma síce rozčuľovala, svojim rozhodnutím zosobášiť sa s reverendom mi pripadala neskutočne hlúpa, ale bol to základ celého deja, tak som to brala s rezervou. V tomto dieli sa opäť stretnete s postavami z dvoch predchádzajúcich častí, s rodinnými príslušníkmi Wentworthovcov, ich malými deťmi, ktoré sa opäť objavia v pokračovaní (Debutantka) ale vo svojej dospelejšej podobe. Po prečítaní tejto časti by som odporučila čítať diely po sebe. Minimálne od 2. časti.