Debutantka

Debutantka https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76684/bmid_debutantka-Ybl-76684.jpg 3 32 6

Wentworth série

Jde o pokračování Veselého námořníka. Sedmnáctiletá Perdita Wentworthová prožívá svoji první společenskou sezónu a hned na jejím počátku se dopustí nenapravitelného prohřešku, když dupne lordu Rushmorovi na palec u nohy. Její matka se rozhodne, že tentokrát svoji vzpurnou dceru potrestá, a tak místo aby plula s rodiči na Gibraltar, musí strávit zimu u tetičky v nudném lázeňském městečku Bath. Jaké je však její překvapení, když se tu s nesnesitelným lordem Rushmorem setkává zase!... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Harlequin

The Rebellious Debutante , 2002

Ála1968
16.06.2020 3 z 5

Bylo to takové místy hezké,místy nudné.Mělo to sice děj,romantiku a i padoucha,ale přišlo mi to takové divné.

ninushka.303
09.06.2020 5 z 5

Vtipný, předvídatelný a lehce naivní příběh. Prostě asi normální červená knihovna ale za mě hodně vydařená. Příběh byl plynulý a měl rychlý spád. Nenudila jsem se.

havrmoni
09.12.2018 5 z 5

Líbilo se mi to hodně. Příběh nebyl zaměřen jen na ústřední dvojici a měl celkem plynulý průběh. Sympatické postavy a zajímavou,,zápletku".

modranka
03.04.2014 4 z 5

V pokračovaní série Wentwortovcov sa stretneme s Perrym a Elizabeth z 2. časti (Veselý námořník) - Perry a Elizabeth sú už rodičia dospelých detí. A opäť je tu jeden z originálnych príbehov, ktoré vás držia v napätí do poslednej stránky. A zas tu máme jednu mladú slečnu s vlastnou hlavou, tvrdohlavosťou a samostatnosťou. Niekedy to lezie na nervy, ale Perdite odpustíte už len kvôli jej rodičom. :-)

mac.martina
18.06.2013 5 z 5

moc pěkný příběh jak se city člověka můžou rázem obrátit aniž by si to hned uvědomil...
příhěb plný napětí a zápletek...

Lena565
12.01.2013 3 z 5

Přišlo mi to trochu neslané-nemastné.