Zápisník smrti 4

Zápisník smrti 4 https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/126544/bmid_zapisnik-smrti-4-UOa-126544.jpg 5 383 24

Death Note série

Zjevení druhého Kiry zkomplikovalo už tak nelehkou situaci vyšetřovacího týmu. Na pozvání L vstupuje do týmu i Light. Rychle se mu podaří dešifrovat skutečný význam zprávy svého následovníka. Co přinese střetnutí dvou vlastníků Zápisníků smrti?

Komiksy Thrillery Fantasy
Vydáno: , Crew

Death Note, Vol. 4: Love , 2003

Petruše90
26.02.2013 5 z 5

Prima, těším se na další část :)

Flipper
15.01.2013 4 z 5

Vmiesenie ženského elementu do boja prináša celý rad citov, ktoré by boli viditeľné veľmi ľahko. Preto sa partia karát (zápisníkov) musí rozohrať znova, lebo inak by už bol koniec. Jemný závan love story /i keď bol príjemným osviežením/ bol rýchlo zavrhnutý. Či už správny, alebo nesprávne zvrat deja isto dobre ekonomický pre vydavateľa. Paradoxne práve snaha o ekonomickú nadvládu bude rozoberaná v ďalšom booku. Každopádne autor urobil pre čitateľov kompromis, keď spojil dve nespojiteľné povahy za skoro žiadnu cenu na životoch.

fmash
30.07.2012 4 z 5

Z příběhu se trochu vytrácí původní dilema, protože se téměř nedá pochybovat o tom, že Kira JE padouch a zkažená duše. Ale, s přihlédnutím k jeho původní motivaci, ta otázka ve skutečnosti nezmizela. Pořád je to dobré.

Saruman
24.07.2012 4 z 5

Se vstupem Misy do příběhu to u mě trochu ztratilo ze své předchozí vynikajícnosti, ale i přesto dávám velmi silné 4*.

vraždy zfilmováno studenti manga policie zločiny

Tsugumi Ohba
japonská, 1962