Lovec duší

Lovec duší https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/318881/mid_lovec-dusi-RKO-318881.jpg 4 153 25

Deadpool série

Deadpool bere všechny zakázky, takže kývne i Mefistovi, který chce, aby mu někdo našel uprchlé duše. Jenže dá se věřit ďáblovi? Nebo spíš - dá se věřit Deadpoolovi? Vedle toho se ještě vrátíme do minulosti, abychom se dozvěděli pravdu o tom, jak to bylo s Iron Manovým alkoholismem... a jak moc v tom měl prsty Wade Wilson. Do toho se Deadpool střetne s protivníkem pod mořskou hladinou, dá se do týmu se Spider-Manem (ať Spidey chce nebo nechce) a vyhrábnou se i staré, zapomenuté příběhy s Deadpoolem ze sedmdesátých let. (Netvrďte, že v té době ještě neexistoval – samozřejmě, že existoval, jen se nám to vláda a Marvel snaží zatajit!)... celý text

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , Crew

Soul Hunter , 2013

3DD!3
11.04.2017 4 z 5

Po (krvavé) procházce politickou historií spojených států, se Deadpool pouští do křížku s pekelným démonem, pro kterého za peníze loví duše. Kšeft je kšeft. + Týmovky se Superior Spider-Manem a Daredevilem. Zábavná jednohubka se sympatickou kresbou.

martinstefko
25.01.2017 4 z 5

Tohle je něco, co dovede vyvolat spokojené úsměvy na tvářích čtenářů. Jasně, není to pro každého, ale jsem si jistý, že ten, kdo má rád černější humor a krvavou akci, si zde najde to svoje, co ho osloví a bude ho bavit tak, že si nenechá ujít třetí díl. Více: http://www.comics-blog.cz/2017/01/1358-deadpool-2-lovec-dusi-70.html

hroubek
23.01.2017 4 z 5

Po Mrtvých prezidentech jsem čekal malinko víc. Jasně že chápu, že se to opět nemohlo úplně urvat ze řetězu a nechat pana Deadpoola kosit stovky nepřátel a do toho cedit hlášky. Prostě jsem čekal trošku jiné čtení. A je to jen moje chyba, jelikož mě to po konci Mrtvých prezidentů mělo dojít. Deadpool se emocionálně posunul dál a to sebou nese vždy problémy. I přestože vaše morální zásady jsou někde úplně jinde, než u vašich okostýmovaných kolegů. Na druhou stranu Lovec duší přináší ten správně ujetý příběh plný hlášek, odkazů na komiksy(viz. úvodní sešit s alkoholem bojujícím Tonym Starkem, který se odehrává v době, kdy Deadpool ještě nevznikl, a nebo krásná parodie na Spider-mana s odkazem na Squirrel Girl a spoustu dalšího), pop-kulturu a násilí v různých podobách a taky parádní a hlavně zábavnou akci. Je to zábavný komiks, který ukazuje Deadpoola trochu z jiné stránky a mě hodně bavil, jen mě tam něco chybělo, abych z toho byl totálně odvázaný.

Lenka.Vílka
20.01.2017 5 z 5

Dokonale uspokojivé pokračování. Naštěstí ujetosti neubylo (jinak by se nedalo číst a užít si tu jízdu). A jo, chtěla jsem dát čtyři, ale jakmile se někde objeví DD (má slabost), tak si to užívám ještě trochu víc (protože tohle je prostě moje oblíbená ironie u všech dobráků...kdo četl, ví, co tím myslím).

borknagar
21.12.2016 4 z 5

Tak co dodat. Deadpool je veskrze zábavná postavička a jeho humor mi sedí. Co mi sedí méně, je překlad a jeho rádoby vtipné narážky na české reálie. Není to vtipné a dost to v užívání si příběhu ruší. Jinak je Lovec duší parádní, zábavná jízda. Pasáž s Daredevilem je prostě super a otevřený konec dává tušit další parádní dobrodružství. Kresba povedená, avšak na kapůt prezidenty prostě nemá. Kdo má rád trochu té hláškující řezničiny, zde rozhodně chybu neudělá......