Triumvirát

Triumvirát https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/364836/bmid_triumvirat-mo8-364836.jpg 4 57 57

DC komiksový komplet série

Megalomanský ekoterorista Ra's al Ghul realizuje svůj šílený plán - chce předělat svět k obrazu svému. Po jeho boku stojí Supermanův demoliční klon známy jako Bizarro a smrtelně nebezpečná odpadlická Amazonka. Společně tato hrůzostrašná trojka vrhne temný stín na budoucnost lidstva. Staňte se svědky zrodu legendárního spojenectví Batmana, Supermana a Wonder Woman, kteří spolu musí spojit síly, aby ochránili Zemi před apokalyptickým nepřítelem. Dále si Batman a Superman ve svém prvním společném dobrodružství vymění totožnost. Obsahuje: Triumvirát (Trinity č. 1-3, 2003) a World's Finest (Vol 1) (č. 71, 1954)... celý text

Komiksy
Vydáno: , Eaglemoss Collections , BB art

Trinity , 2004

Lenka.Vílka
20.12.2017 4 z 5

Pokud bych hodnotita jenom kresbu, tak úplná pecka. To jsem se opravdu vynadívala. Příběh sám o sobě taky nebyl špatný. Ba naopak. Seznámení na úrovni. Batman jako poděkování za hudlana dostane od Wonder Woman facáka. Ono, tam je hodně vtipných momentů. Zbytek textu si ale autor mohl odpustit, protože ten byl zase na facáka od mě. Tam to fakt drhlo. Ale myšlenkové pochody Bizarra super.
Starý komiks jako vždy k pousmání. Je to pták. Je to letadlo. Ne, je to Superstěhovák. Fakt bizár. Takže se to tématicky k Bizarrovi hodilo.