Maminčin mazánek

Maminčin mazánek https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347188/bmid_mamincin-mazanek-zsU-347188.jpg 4 908 258

DC Charlotte Stafford série

Sleduje... Vyčkává... Kdo je na řadě? Tento thriller o precizním sériovém vrahovi není pro slabé povahy. Musíte být připraveni na šok! Ideální pro fanoušky Angely Marsons. V hrobě v lese jsou pohřbeny matka s dítětem. Ale jeden z nich je naživu, druhý je mrtvý. Detektiv Charlie Stafford je přiřazena ke svému šéfovi Geoffreymu Hunterovi, aby mu pomáhala s tímto případem, kde matky a jejich děti beze stopy mizí. Ztrácí se čím dál více párů a tlak na oba sílí. Podezřelý je dopaden, ale je to skutečně on? Dokáže Charlie zastavit sadistického vraha, jehož jediným přáním je potrestat ty, kteří udělali chybu? Nebo se ona sama nevědomky stala obětí? Nová série s členkou Londýnské metropolitní policie Charlotte Charlie Stafford v hlavní roli je tu! "Knihu jsem přečetla na jeden zátah a srdce mi bušilo až v krku." PENNY HANCOCK... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Omega

Mummy's Favourite , 2016

alexis818
06.09.2021 4 z 5

Velmi pěkný thriller. Jsem mile překvapená, pořídím si i další knihy autorky. Příběh byl čtivý, graduji i, drsný a konec super.

Monuli36
28.08.2021 5 z 5

Tohle je od autorky druhá knížka co jsem přečetla a zase super :) Super napsané,čtivé a napínavé.DOPORUČUJI

monte
16.08.2021 4 z 5

Skvěle napsaná detektivka.

Lka
11.08.2021 5 z 5

Tak to bylo super. Napínavé od začátku až do konce. Představa, že by se mi stalo to co matkám...hrůza. Závěr knihy byl opět překvapení. Knihu určitě doporučuji a já se chystám na další...

zdendula31
03.08.2021 5 z 5

Jsem nadšená.Super styl psaní.

VeFab
01.08.2021 5 z 5

Opravdu děsivé!

Bellsinka
21.07.2021 5 z 5

Na to že krimi úplně nečtu, jsem se do knížky naprosto ponořila a užila jsem si jí! Přečtenou jsem jí měla za 2 dny.. I když musím uznat že jsem jí nepřečetla hned jak jsem si ji koupila.. Musela jsem na ní dostat prostě chuť..Ale doporučuji a určitě si koupím další knihu z této série..

Listonožka
11.07.2021 5 z 5

Jako matka jsem byla z některých pasáží dost nesvá. Docela brutalitka. Navíc jsem se jednu chvíli tak vcítila do děje, že jsem začala přemýšlet, jestli taky některé ze svých dětí neprotěžuji... Super námět, který brnká na rodinnou strunu a vztahy k dětem.

ivka67
21.06.2021 3 z 5

Nebylo to špatné příběh byl dobrý až moc drsný ale úplně top to nebylo.

Anette99
18.06.2021 5 z 5

Další skvělá, drsná detektivka. Motiv pro mě byl originální, i když se de facto zase jednalo o nějakou pomstu a vyrovnání se s traumatem z dětství. Vrah byl pečlivý, systematický, a rozhodně jsem ho neuhodla. Líbilo se mi, že v knize současně probíhalo několik různých vyšetřování. Hlavní hrdinka je sympatická žena, jejíž život není úplně uspořádaný a růžový a jsem zvědavá, jak se bude dál vyvíjet. Scény jsou popsané dost detailně, a některé z nich jsou opravdu pro otrlé. Ale přesně tohle mám ráda.
Velmi slibný začátek nové série :)

Drahuš
24.05.2021 5 z 5

Pokud má někdo slabší povahu, nedoporučuji, ale pro milovníky drsné krimi je jako dělaná. Za mě skvělá.

kaktus.p.
11.04.2021 4 z 5

Dost drsná kniha. Není pro slabší povahy. Pachatel řešil trauma s dětství tím nejhorším způsobem. Přečteno za 2 dny.

Monkas1
25.03.2021 5 z 5

Za mě ano, doporučuji.

Natty1233
20.03.2021 5 z 5

Knihu jsem přečetla na jeden zátah, trvalo mi to přibližně 4 hodiny. Ze začátku jsem měla problém se do ní začíst, ale trvalo mi to asi jen třicet stran, pak už jsem hltala slovo za slovem. Jsem docela vybíravá, co si přečtu, a jsem ráda, že se mi dneska do ruky dostala tato kniha. Příběh je mrazivý, popis některých scén mě nechával s ústy dokořán a s pocitem zhnusení. Konec byl pro mně překvapivý - vraha jsem odhalila až společně s hlavní hrdinkou, do poslední chvíle jsem netušila, kdo jím je. A jakmile jsem to zjistila, byla jsem v šoku. Za mě je to super knížka, která si určitě zaslouží šanci. Doporučuji k přečtení.

monudostal
12.03.2021 5 z 5

Kniha se mi četla dobře - mrazivé pomyšlení, ale kniha super!

Renca.ch
07.03.2021 2 z 5

Průměrná detektivka, sice měla zajímavý námět, některý popis scén byl jen pro otrlé povahy, ale zkazilo to moc zbytečných dějových linek, které s vyšetřováním nijak nesouvisely a nebyly ani pořádně propracované, hodně opakujících scén, v závěru se všechno rychle odbylo.

martina2540
04.03.2021 5 z 5

Kniha se mi líbila, byť jsem od ní čekala víc, nebyla pro mě taková, že bych ji nedokázala odložit. I přesto ji doporučuji k přečtení.

Flafinka
04.03.2021 3 z 5

(SPOILER) Zacatek mi pripominal Stmivani tim, jak autorka popisovala hlavni hrdinku. Poprve otravene odlozeno. Podruhe jsem tenhle pocit prekonala a zacetla se. Nebylo to spatne, i s Charlie jsem se nejak szila, jenze...?? Kdybych dostala korunu pokazde, kdyz vraha ma vysetrovatelka primo pod nosem, budu mit docela dost penez. Navic tady se s tim autorka moc nemazala, vrah se najednou vyjevil, jak kdyby si ona sama rekla - hele pouziju jednu z postav, ktere se ometaji kolem hlavni hrdinky, ono to nejak vyjde. Pokud mate doma sveho mazanka, rozhodne stoji za precteni...

blebuska
01.03.2021 5 z 5

Čtivé, líbivé, napínavé... Konec sice trošku rychlý, jakoby useknutý, ale i tak jsem do poslední chvíle nevěděla, kdo je ten zloduch

Allla9
25.02.2021 5 z 5

První kniha od autorky a hned plný počet hvězdiček. Drsné, ale uvěřitelné.

thrillery sérioví vrazi pomsta pohřbení zaživa matky a synové křivda

Sarah Flint
britská