Maminčin mazánek

Maminčin mazánek https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347188/bmid_mamincin-mazanek-zsU-347188.jpg 4 908 258

DC Charlotte Stafford série

Sleduje... Vyčkává... Kdo je na řadě? Tento thriller o precizním sériovém vrahovi není pro slabé povahy. Musíte být připraveni na šok! Ideální pro fanoušky Angely Marsons. V hrobě v lese jsou pohřbeny matka s dítětem. Ale jeden z nich je naživu, druhý je mrtvý. Detektiv Charlie Stafford je přiřazena ke svému šéfovi Geoffreymu Hunterovi, aby mu pomáhala s tímto případem, kde matky a jejich děti beze stopy mizí. Ztrácí se čím dál více párů a tlak na oba sílí. Podezřelý je dopaden, ale je to skutečně on? Dokáže Charlie zastavit sadistického vraha, jehož jediným přáním je potrestat ty, kteří udělali chybu? Nebo se ona sama nevědomky stala obětí? Nová série s členkou Londýnské metropolitní policie Charlotte Charlie Stafford v hlavní roli je tu! "Knihu jsem přečetla na jeden zátah a srdce mi bušilo až v krku." PENNY HANCOCK... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Omega

Mummy's Favourite , 2016

VOšesT
01.06.2022 odpad!

Tohle je odpad. Částečně i díky otřesnému překladu. Možná to takhle nyní v Británii chodí a oni si o sobě možná rádi čtou, a snad i myslí něco podobného. Ale ty kostrbaté dialogy... LGBT policejní tým... Týmová práce dětí ze školky pro studio Walta Disneyho asi. Pro dospělé Brity, kteří čtou svoji první knihu v životě.

Mathiola8
22.05.2022 5 z 5

Ze začátku jsem se nemohla začíst, ale pak už to jelo. Líbilo se mi více dějových linek, a líbilo se mi že všechny byly ukončené. Určitě si přečtu další

Emma27
10.05.2022 4 z 5

Lehce pruměrný thriller.Děj knihy na mě pusobí ,jako takový co znám z detektivních seriálu.

Annkag
06.05.2022 4 z 5

Rozbité na marné kousky střípky srdce se nedají zlepšit jako úsměv hvězdy na plakátě.
To co bylo zničené na počátku dětství se probouzí jako divoké zvíře v těle dospělého člověka.A tak zvíře ničí sny krásky a prince a v krvavém oceáně života neexistuje místo pro šťastné konce.

Alienn
16.04.2022 4 z 5

Povedený thriller, napínavý až do konce, styl autorky mi sedí, takže určitě zkusím i nějakou další knihu. Doporučuji.

Ráčkajda
29.03.2022 4 z 5

Tak pro mě to byla taková oddychovka, taková jemná detektivka. Mám ráda trošku drsnější thrillery, ale jednou za čas je potřeba to proložit něčím jemnějším:-).

marie8567
15.03.2022 4 z 5

Pěkná oddechovka

čef
12.03.2022 4 z 5

Kladem pro mne je, že se autorka důsledně zabývá pátráním a nikoliv příliš vedlejšími motivy života hlavní ženy v policejní uniformě. Motivy sériového vraha už nejsou tak košer, ale co už může chudák spisovatel pořád vymýšlet, že. Všechno už tady bylo, ještě že tady nebyl protiženský hnusák jenom jeden, ti další děj také řádně opepřili.

PosPol
09.03.2022 5 z 5

Jakože whaaat? Krimi ani thriller není moje gusto, i když podle chlapa jsem skvělý detektiv :D . Každopádně knihu jsem přečetla za večer a šla kvůli tomu pozdě spát, protože to vám prostě nedá! Celou dobu jsem přemýšlela, kdo je vrah? Vždyť tam není žádná taková postava, která by na něj pasovala! No nebudu prozrazovat více, ale rozhodně stojí za přečtení. Kniha je místy nechutná, oplzlá, příliš podrobná a bude se vám zvedat žaludek. Ale to její účel, abyste o ní přemýšleli ještě dlouho po dočtení.....

tyna_01
08.03.2022 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, autorka nezklamala :) I když jsem ji nečetla jako první, tak to tolik ději nevadilo :)

Knihomolka139
07.03.2022 5 z 5

Také jsem ze začátku měla problém se do knihy ponořit. Ale pak mě to vážně chytlo a nakonec jsem poslední 2/3 stáhla během večera. A hrozně se mi to líbilo! Takový druh kriminálek rozhodně můžu. Konec nečekaný, celý děj nepředvídatelný. Co si budeme, ono v tom světe kriminálek je hodně těžké vymyslet něco originálního, co nikdo nečeká. Takže víc takových, prosím.

Dominika_a
22.01.2022 5 z 5

Ze začátku jsem se nemohla začít, takže jsem četla s přestávkami, ale nakonec mě kniha chytla. Musím uznat , že vraha jsem netušila, a bylo to pro mě překvapení.

moudivlacek
17.01.2022 4 z 5

Po dlouhé době detektivka, kde se mi nepodařilo odhalit vraha dřív, než nám to "dovolí" autorka, a to se mi moc líbilo.
Nechci moc prozrazovat o vrahovi, každopádně i název knihy má svůj smysl. Na jednu stranu duše bez lásky a silně po ní toužící, na druhou stranu jsem se musela ptát, kdo mu dal právo rozhodovat, kdo si zaslouží potrestat a kdo ne. Také je tu vedlejší příběh, který mě zmátl a je nejen důležitý, ale i má svůj vliv na ten hlavní.
Nenechte se ukolébat začátkem, že jste vše pochopili a poznali. Hlavní postavy byly fajn a rozhodně mě přesvědčily pokračovat dalším dílem série.

MartiSim
07.01.2022 4 z 5

Ze začátku jsem se nemohla začíst a na chvíli knihu odložila. Ale dala jsem tomu šanci a dobře jsem udělala.

Acquenta
07.01.2022

Ale jo, bylo to čtivé, napínavé, děsivé, ale opravdu bylo těžké číst scény s dětma :-( To byla prostě hrůza....ještě, že příběh není podle skutečné události.....konec byl opravdu překvapením...

MarkétaI.
31.12.2021 4 z 5

Knihu jsem poprvé držela v ruce minulý rok. Po pár stránkách jsem ji odložila. Nemohla jsem se začíst, nebavila mě.. Dala jsem jí ještě jednu šanci. Tentokrát jsem se začetla celkem rychle.
Knihu si asi znova nepřečtu, ale za přečtení stojí.

ZuzanaZ83
30.11.2021 5 z 5

První ze série knih o případech policistky Charlie.

V okolí dochází k únosům matek a jejich dětí. Nikdo neví, kam tito lidé mizí, co se s nimi děje. Do příběhu také zasahuje maniak stalker, který chce být se svou milovanou.... A seznamujeme se i s válečným veteránem Benem, mužem podléhajícím alkoholu, ale zároveň kamarádem Charlie.

Tenhle příběh jsem četla asi dva roky zpátky. Teď mám pohromadě celou sérii, tak jsem začala od prvního dílu a nelituji. Pořád se mi líbí. Čte se skvěle.

Niu
21.11.2021 3 z 5

Takový dost zvláštní detektivní thriller. Nemůžu se rozhodnout, jestli se mi líbil nebo ne. Určitě byl odlišný od těch klasických autorů jako Carter, Marsonsova apod. Pro mne byl trochu rozpor v tom, jak některé situace ubíhaly velmi pomalu a jiné, ty podstatné, se udály mimoděk rychlostí blesku. V závěru mi nedávala smysl část s Olgou a jak se vlastně dobrali k vrahovi. Ale překvapilo mě, že autorka pracovala u policie.

Parwana
20.11.2021 2 z 5

Celkem zajímavé téma, z kterého se vyklubal průměrný thriller, ani lepší, ani horší, než byly ty které jsem už četla. Ze začátku jsme se vůbec nemohla začíst, hlavní vyšetřovatelka na mě působila jako malá nevycválaná holka, pachatelem byl ten nejméně pravděpodobný člověk. Třeba bude další dílo této autorky lepší.

Simirekdudkovic
30.09.2021 2 z 5

Knihu jsem začala číst, ale měla jsem problém, aby mě začala bavit...bohužel jsem odložila asi u 100 strany(možná dřív než se rozjela). Treba se k ní někdy vrátím, ale téma mi nějak nesedlo,možná kvůli drsného začátku a faktu že jsem matka a to přitom miluji všechny typy hororu atd..

thrillery sérioví vrazi pomsta pohřbení zaživa matky a synové křivda

Sarah Flint
britská