Darwinův omyl

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Archeologické vykopávky dokazují: Lidé a dinosauři žili ve stejné době Opravdu proběhla evoluce? Jak je doopravdy Země stará? Proč byla Antarktida v minulosti bez ledu, jak dokazují antické mapy, a odkud se vzalo zrezivělé kolo ve vrstvách pocházejících z doby ledové? Geologové mluví o pomalém růstu skalních a půdních vrstev. Biologové dokazují postupný vývoj živých tvorů od jednobuněčných organismů až po člověka. A vědci obou oborů si vzájemně potvrzují správnost svých teorií. Země je pravděpodobně stará několik miliard let. Proč však nacházíme zkamenělé kostry dinosaurů na všech pozemských kontinentech a proč jednotlivé kosti mnohdy trčí z půdy? Vědcům se dosud ani nepodařilo vysvětlit, jak vůbec může něco na zemském povrchu zkamenět. Autor popírá Darwinovu evoluční teorii a předkládá důkazy, proč tomu tak je. Vydání druhé (aktualizované a rozšířené)...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76024/darwinuv-omyl-76024.jpg 3.339
Žánr:
Záhady

Vydáno: , Knižní klub
Originální název:

Darwins Irrtum


více info...
Nahrávám...

Komentáře (11)

Kniha Darwinův omyl

MilanKajínek
16.06.2019

Osobně považuji Darwinovu teorii evoluce za nepravdivou...

Vidlička
09.01.2018

Neříkám, že musí člověk s autorem souhlasit, ale dozví se alespoň o dalších záhadách, o kterých nevěděl, a o kterých si může pošpekulovat...


Thebookman
13.02.2017

Náhodou... Velice zajímavé knihy, Autor ví, o čem píše.

kasparos
10.02.2017

Odpad, jako většina jeho knih

Storm.b
10.12.2016odpad!

Jestli si chcete přečíst něco seriózního, tomuto se zdaleka vyhněte. Snůška ničím nepodložených nesmyslů, které může vyvrátit i laik po pěti minutách googlování.

Thebookman
18.03.2016

Naprosto úžasné a zajímavé čtení. Je tam hodně věcí k zamyšlení, že vše, co se pokládá za pravdu, může být jinak.

aht
10.11.2015

Jedním slovem FAIL. Čekal jsem něco střihu Ancient Aliens, ale dostal jsem do ruky velmi rozpačité dílo. No dílo, spíše obhajobu jediné správné myšlenky, jediného možného řešení, naštěstí jen podle autora. Nejsem fanoušek ani Darwina ani jakéhokoli boha, ale stejnětak jsem se nestal fanouškem p. Zillmera. Když už jsem se při čtení začal radovat že autor otevírá oči ze svého monotóního pohledu, tak se autor pohodlně vrátil ke svému kolovrátku, i když nic nevysvětlil a vlastně ani nepokoračoval, odskočil zpět na svou linku. Kniha stála za přečtení asi spíše kvůli utvoření vlastního názoru a poznání jak může být někdo zaslepen svou genialitou. 30%, -10% za malá písmenka.

bukiet
07.04.2013

Letitý spor dvou věrouk. Správnost jedné, nebo druhé víry pak může dokázat jednoznačně jen to, že mezi nás první strana sporu přivede Boha, nebo druhá strana doloží opravdový chybějící článek. V každém případě ale platí, že teorie není dokázaný fakt!

1