Nebezpečí odjinud

1. kniha série Dan Young. První čtyři dobrodružství Dana Younga. Udatný poručík Space Interpolu Dan Young, typ akčního hrdiny kreslených seriálů, se ve svých prvních čtyřech dobrodružstvích seznamuje a posléze na život a na smrt utkává s takřka nezničitelným nepřítelem – Deuce Wormem. Získá přitom přátelství pilotky – kyborga Lacey Georgiu a záhadné Charley Stuartové, ženy ze vzdáleného vesmíru…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/43_/43903/nebezpeci-odjinud-43903.jpg 3.819

Dan Young 1.

Sci-fi
Vydáno, Triton

Kniha Nebezpečí odjinud

myskakarel
14.02.2019

Nenáročné a pěkné čtení, dá se říci jedním dechem.

babystar
12.06.2018

Po přečtení všech autorových detektivek jsem chtěla poznat jeho sci-fi. Bohužel příběhy o klaďasovi Danu Youngovi, který bojuje s nezničitelným padouchem (samozřejmě s pomocí krásné dívky-kyborga) mne připomínaly slabý odvar příběhů Marka Stonea a moc mne nenadchly. Detektivky s amatérem Finkem byly mnohem lepší.

Däniken
19.09.2017

Agent sympatak Dan Young kontra mysticky zaporak Deuce Worm se utkaji na zivot a na smrt ve ctyrech napinavych pribezich z pera zesnuleho Kapitana Kida. Rodokapsova skifarna ktera neurazi.
3,9 supernovicek!

tenax
17.08.2013

První část souborného knižního vydání příběhů Dana Younga, které původně vycházely v sešitovém vydání jako série S. I. Man Dan Young. Nenáročné čtení typu Perry Rhodan nebo Ren Dhark.

bucklee
04.01.2013

Jako vše od Mistra Velinského se čte jedním dechem, tentokrát v rytmu space opery.