Dál nechoď!

Dál nechoď! https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474391/bmid_dal-nechod-JAQ-474391.jpg 5 100 45

Po úspěšném krimi románu "Poslední nadechnutí", se kterým se Václav Křivanec téměř čtvrt roku držel na vrcholu žebříčku thrillerů v hodnocení databáze knih, přichází autor s novou detektivní knihou Dál nechoď! Tentokrát nás zavede do českého prostředí, konkrétně na Berounsko. Když je pod skalním masivem nalezena mrtvola mladé dívky, vypadá to na jasnou sebevraždu. To by ovšem mrtvá nesměla být bez spodního prádla a neležela by o několik metrů dál, než bývá v těchto místech u sebevražd obvyklé. Také podivné skvrny na jejím oblečení vyvolávají u vyšetřujících policistů mnohé otázky. Co se skutečně stalo a kdo dívku a další následující oběti zavraždil? To musí zjistit svérázná dvojice detektivů z Prahy. V pátrání bude nezbytné se ohlédnout až do temné minulosti, aby se po letech dostalo na světlo to, co mělo zůstat navždy pohřbené…... celý text

Opatov
29.08.2021 5 z 5

Po Posledním nadechnutí další kniha od autora. Tentokrát české prostředí. Úplně jiná atmosféra, ale opět napínavé až do konce.

PájaK37
18.08.2021 5 z 5

První autorova kniha byla skvělá. Nasadil laťku hodně vysoko, a tak jsem byla zvědavá, s čím přijde příště. A opět nezklamal. Do téhle detektivky jsem se začetla jedno odpoledne a pozdě večer byla dočtená. Děj se tentokrát odehrává v okolí Berouna, takže pro ty čtenáře, kteří mají rádi detektivky z českého prostředí, skvělá příležitost. Příběh je napsán poutavě, svižně, žádné zbytečné pasáže a oceňuji i sem tam trochu humoru na odlehčení tíživé atmosféry detektivního příběhu. A závěr mě úplně dostal. Tam se dozvídáme okolnosti, které jsme naprosto nečekali.

AnetaD.
10.08.2021 5 z 5

Přečteno opět jedním dechem, stejně jako v případě předchozí autorovy detektivky.. nechybí překvapivé rozuzlení, mrazivá atmosféra, inteligentní humor a sympatická dvojice detektivů... :) oceňuji i zasazení do českého prostředí, konkrétně známých turistických míst v okolí Berouna.

ninano
08.08.2021 5 z 5

První autorovu knihu jsem četla na doporučení a byla jsem nadšená. Dál nechoď jsem si již pohlídala:-) Děj se sice odehrává ve zcela jiném prostředí, ale tato detektivka je napsaná opět skvěle. Je napínavá, dobře se čte a nechybí zde ani humor. Dávám plný počet a doporučuji.

Jiho226
24.07.2021 5 z 5

Výborná detektivka,napínavá, poutavě napsaná, s hodně překvapivým závěrem. Potěšilo mě i zasazení příběhu do českého prostředí a inteligentní humor,kterým je tato napínavá kniha proložena.