Sagittarius přehled

Sagittarius https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/516536/bmid_sagittarius-64a2e06142eec.jpg 5 149 149

Na šumavském Špičáku je dvojicí studentů nalezena mrtvola mladé ženy. Nahá oběť visela zavěšená za nohy na stromě a v jejím těle nalezli přivolaní policisté devět šípů. To, že jde s největší pravděpodobností o rituální vraždu, dokazuje i fakt, že ženě byl vyříznut jazyk. Fotky hrůzného nálezu se zakrátko objeví ve všech novinách. Jsou tyto sériové vraždy dílem náboženského fanatika, nebo má vše na svědomí duševně nemocný jedinec?... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sagittarius. Přihlašte se a napište ho.

ČtemePodDekou
předevčírem 4 z 5

Autora jsme předtím neznali, ale jeho detektivka z českého prostředí se nám moc líbila.
Šumava, rituální vraždy, sériový vrah.
To si budete chtít přečíst.

norrasun
21.05.2024 5 z 5

Co dodat - vše už bylo napsáno níže a i já se přidávám k opěvování kvalit - příběh, postavy, krásy Šumavy - vše parádní! Jelikož to bylo první setkání s autorem, už se těším na další..

Prateri
12.05.2024 5 z 5

Šumava je nádherná. Zločin tam nepatří. Přesto tam řádí sériový vrah s hnusnými praktikami. Čtivá kniha, napínavá. Málem jsem oběd neuvařila, protože ten finiš ve vyšetřování, hlavně druhá polovina knihy, nedovoloval žádné pauzy. Dvojice detektivů skvělá, humor jí neschází. Jen ty oběti asi mozkem moc nepřemýšlely.
Šumava je nádherná, zločin v takové kráse nemá co dělat.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Pasažér, Zmije a další knižní novinky (34. týden)

20.08.2023

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Sagittarius v seznamech

ve Čtenářské výzvě26x