Neboj se

Neboj se https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/223792/bmid_neboj-se-k0H-223792.jpg 4 283 85

D. D. Warrenová série

Detektivka D. D. Warenová přišla po setmění na místo činu. Zaslechla jen zavrzání podlahy, odněkud se ozývala tichá ukolébavka... a na víc už si nevzpomíná. Je vážně zraněná, trpí obrovskými bolestmi, není schopná pohnout levou rukou a nemůže se vrátit do práce, kterou tolik miluje. A taky se dozví, že ještě stihla vystřelit ze služební zbraně. O šest týdnů později je nalezena další zavražděná dívka. Na místě jsou stejné rekvizity jako u předešlé vraždy: láhev šampaňského a červená růže. A jediná osoba, která se možná ocitla v blízkosti vraha, je D. D. Warenová, jež si však není schopná vzpomenout na jediný detail z oné noci, kvůli které by mohla nyní tolik ztratit. To jediné, co může ale nyní udělat, je „ničeho se nebát“.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Fear Nothing , 2014

adelaska
16.08.2016 5 z 5

Pecka, přečteno během 24 hodin. To mluví za vše

triatlet
25.07.2016 4 z 5

Umně napsaná detektivka. Zajímavá charakteristika především doktorky Adeline, ale i její sestry Shany.
"Bolest není to, co vidíte a cítíte. Bolest je, co můžete jen slyšet, sama ve tmě." (s. 53)
Motiv kréda Harryho Daye "Krev je láska." autorka zpracovala velmi dobře.
Překombinovaně (a nevěrohodně) působí útěk z vězení.

Drahuš
12.07.2016 5 z 5

Skvělá kniha, hodně jsem váhala, kdo je vrah, bylo hodně možností . Ale jo....byl to on/ona!:-) Doporučuji, pro milovníky drsných detektivek, jako dělaná!

Jana09
08.07.2016 5 z 5

Fakt pecka ! Sice jsem některý pasáže "nedávala" a přeskakovala, ale knížka dost dobrá. Když už jsem si myslela, že jsem odhalila vraha, tak jsem zjistila, že je všechno zase jinak.Takže za mně - ano !

Sali88
01.06.2016 5 z 5

Prvni knizka od autorky,kterou jsem cetla a urcite si prectu i dalsi.Kdo je vrah jsem si myslela spravne,ale nebyla jsem si jista na sto procent,utvrdila jsem se v tom.az ke konci knihy.Kazdopadne,tem kteri maji radi detektivky mohu knizku jedine doporucit.Bavila me od prvni stranky az do posledni.

sabca
28.05.2016 5 z 5

Zatím jako většina knížek této spisovatelky výborná, čtivá od začátku do konce. Hlavně ten konec byl alespoň pro mě překvapivý. Kdo má rád napětí a zajímavý příběh tomu tuto knihu doporučuji.

martina4041
27.04.2016 5 z 5

Ma druha kniha od teto spisovatelky. Ani tahle nezklamala! Velmi dobre se mi cetlo. Vyreseni cele zapletky a sok ze strany doktorky,do ceho je ochotna zajit. Ne dostal.

Heyhey
20.02.2016 4 z 5

Fakt síla, dobře vykonstruované a příjemně čtivé.

škwor
15.02.2016 5 z 5

Super, super, super! Úžasná napínavá knížka, moje druhá knížka od této autorky a jsem příjemně prekvapena.. :)

Lindulinek
31.01.2016 5 z 5

Kvalitně napsaná detektivka. Napínavá od začátku do konce. Závěr pro mě překvapivý. Doporučuji.

vladka1695
21.01.2016 4 z 5

Zajímavé, překvapivé, ale žádný zázrak.

skipiii
08.01.2016 5 z 5

Takhle by mel vypadat kazdy thriller! Od prvni az do posledni strany napinavy,strhujici a necekany dej! Vsechny postavy mi byly sympaticke svym zpusobem a s ohledem na pribeh! Nemam absolutne co vytknout! Pro me jedna z nejlepsich knih roku 2015 ( ne-li nejlepsi ze vsech ktere jsem kdy cetla). Rozhodne se k tehle autorce brzy vratim.

kniznistranky
28.12.2015 5 z 5

Tak tohle byla jízda! Jako první musím říct, že autorčiny popisy výslechů, hlavně v druhé polovině knihy, si mě vyloženě získaly. Hltala jsem jednu stranu za druhou a hodně těžko se mi od knihy odtrhávalo. Posledních pár stran sem dočetla včera v noci (nebo spíš dneska ráno), protože sem prostě potřebovala vědět jak to dopadne. No, nakonec jsem knihu dočetla o čtvrt na 3 ráno. Vraha jsem tušila už tak od poloviny, ale neměla jsem jistotu, tu sem získala až na konci. Ale i přes to, že jsem ho uhádla, mi celou dobu vrtalo hlavou, jestli to náhodou není někdo jiný, protože autorka to opravdu měla hezky promotané a propracované, takže vlastně všechno souviselo se vším. První kniha od téhle autorky, kterou sem četla a rozhodně to nebude poslední kniha, kterou sem od ní četla.

kikies
17.11.2015 4 z 5

Bravurní thriller, napínavé, skvěle odvedená práce, ale asi jsem nebyla nějak správně naladěná... Chyť mě bylo o kapánek lepší.

TomK
08.11.2015 5 z 5

naprosto skvělý thriller :) napínavé až do konce a vztah obou sester byl opravdu místy až znepokojující a opravdu jsem se nenudil u žádné stránky. Lisa Gardner se právem zařadila do mé knihovny :)

Šánka
11.10.2015 5 z 5

Jeden z nejlepších thrillerů, které jsem v poslední době četla. Lisa Gardner je mistr ve svém oboru. Bylo to vynikající, napínavé a neskutečně hrůzné čtení.
A nebát se, .... to vůbec nešlo !

fis.rena
03.10.2015 5 z 5

Strhující,brilantní,úžasný thriller,který mi vzal dech.

mirunda
13.08.2015 5 z 5

Velmi napínavá detektivka. Do poslední chvíle jsem nevěděla jak to dopadne. Za mě palec nahoru.

Lilith1
01.08.2015 5 z 5

Moje první kniha od této autorky, ale zcela určitě ne poslední. Sice jsem našla pár nesrovnalostí, nebo spíš věcí, které nebyly vysvětleny (např. proč ta ukolébavka?) Místy to bylo i krapet překombinované, ale rozhodně to bylo strhující. Originalita zápletky vše vyrovnala, takže já se těším na některou z dalších knížek :)

RADOST
14.07.2015 5 z 5

Všechna čest autorce - bravurní thriller, zajímavý námět i postavy, skvělé zpracování, neustálé napětí.
Tak šílené, až pochopitelné.

Lisa Gardner
americká, 1956