Cukor a bič

Cukor a bič https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405005/bmid_cukor-a-bic-Hbu-405005.jpg 3 541 184

Tri ženy zdieľajúce osud s jedným mužom – exmanželka, súčasná manželka a milenka – sa musia spojiť, aby vytvorili nečakanú koalíciu proti nebezpečnému manipulátorovi. Imogen túži len po pokojnom rozvode s Phillipom, s ktorým ju už okrem spoločného syna nič nespája. Keď jej však pohrozí, že ju oberie o dom, stresová situácia ju donúti spraviť čosi nemysliteľné. Niečo, čím dostane situáciu pod kontrolu. Chtiac-nechtiac sa do toho musí zapojiť aj Phillipova súčasná priateľka Naomi a exmanželka Rachel, ktoré spočiatku Imogeniným tvrdeniam o Phillipovej šialenosti neveria. Keď však začína ísť o život, je jasné, že jediná cesta vpred je pustiť sa do nebezpečnej hry o právo na lepšiu budúcnosť bez manželovho teroru a jeho zvrátených predstáv o láske. Cukor a bič je majstrovsky napísaný psychotriler s nečakanými zvratmi.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Lindeni

The Exes' Revenge , 2018

kneslova
29.01.2019 3 z 5

Tak tato kniha mě nenadchla, pravda je, že se čte velice lehce, ale celé se mi to zdálo bez napětí a dosti nesmyslné.

Ivuska.09
24.01.2019 3 z 5

Já už jsem tímto typem thrillerů asi přesycená. Mám k ději několik podstatných ale. Řada momentů byla uměle vykonstruovaná a řada situací až příliš vyhrocených. Jednu věc ale knize upřít nemohu: byla čtivá. Přes všechny výtky, které se mi při čtení honily hlavou, jsem vůbec nepřemýšlela o tom, že bych ji nedočetla. Takže pokud hledáte knihu, která vás do sebe vtáhne a budete chtít vědět, jak vše dopadne, je tahle ta pravá.

kara
20.01.2019 5 z 5

Přečetla jsem za dva dny a náramně jsem se pobavila. Kniha je bez debat skvěle napsaná, velmi dobře se čte a má spád. Rozhodně doporučuji k přečtení. Myslím, že to bude rozhodně víc bavit ženské čtenářky, než muž, i když výjimky se jistě najdou.

Jalisca
20.01.2019 5 z 5

Kniha me bavila. Precteno za dva vecery. Doporucuji. Po dlouhe dobe kniha, od ktere jsem se nemohla odtrhnout.