Cukor a bič

Cukor a bič https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405005/bmid_cukor-a-bic-Hbu-405005.jpg 3 544 544

Tri ženy zdieľajúce osud s jedným mužom – exmanželka, súčasná manželka a milenka – sa musia spojiť, aby vytvorili nečakanú koalíciu proti nebezpečnému manipulátorovi. Imogen túži len po pokojnom rozvode s Phillipom, s ktorým ju už okrem spoločného syna nič nespája. Keď jej však pohrozí, že ju oberie o dom, stresová situácia ju donúti spraviť čosi nemysliteľné. Niečo, čím dostane situáciu pod kontrolu. Chtiac-nechtiac sa do toho musí zapojiť aj Phillipova súčasná priateľka Naomi a exmanželka Rachel, ktoré spočiatku Imogeniným tvrdeniam o Phillipovej šialenosti neveria. Keď však začína ísť o život, je jasné, že jediná cesta vpred je pustiť sa do nebezpečnej hry o právo na lepšiu budúcnosť bez manželovho teroru a jeho zvrátených predstáv o láske. Cukor a bič je majstrovsky napísaný psychotriler s nečakanými zvratmi.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Lindeni

The Exes' Revenge , 2018

lenkaBajza
01.03.2019 2 z 5

Bohužel se přidávám k nespokojeným čtenářům. Kniha byla podle mě o ničem, pokud se dá mluvit o nějakém napětí, tak hodně hodně slabé. A celkově to působilo trochu absurdně. Konec předvídatelný, až to může nudit. Ale dočteno do konce - jedna hvězdička. Druhou dávám za nápad, jen škoda mizerného zpracování.

okeey
01.03.2019 5 z 5

Slušnej thriller. Zásadně vybírám knihy podle obálek a proto je pro mě větším překvapením a to tedy tato kniha byla. Byla to pecka, až na ten začátek teda, ten se táhnul. Je to retrospektivní vyprávění, kdy kniha začíná pohřbem hlavní postavy. Téma jedost podobné jako v knize Za zavřenými dveřmi - manipulativní sebestřednej parchant, kterej si myslí, že je dobrej, když týrá manželku/přítelkyni fyzicky i psychicky. Neskutečný, od půlky už jsem se klasicky hryzala nehty s očekáváním, jak to dopadne. Super!

Alžma
28.02.2019 4 z 5

Mně se kniha líbila. Skvělý nápad, pěkně napsáno, i když souhlasím, druhá polovina měla o něco větší spád, tím však nechci říct, že by se první polovině mělo něco zásadního vytknout. Všechny tři dámy mi byly v jistém smyslu sympatické, a to by byly i v případě konce příběhu, který jsem předpokládala na začátku.:-) Jsem spokojená, že jsem si ji koupila a doporučuji dál.

plamínek21
26.02.2019 1 z 5

Tak tohle mne opravdu vůbec nebavilo, takže jsem se nedozvěděla, jak to celé bylo.

adevis
25.02.2019 4 z 5

Docela dlouho mi trvalo, než jsem se začetla a ponořila do děje. A pak mi to nedalo. Od půlky jsem se nemohla odtrhnout a potřebovala jsem vědět, jak to celé dopadne! Ale taky jsem potřebovala spát (znáte to). Za mě to byl velmi kvalitní thriller a jsem ráda, že se mi na doporučení dostal do rukou. Takže také doporučuji.

Ankavi
24.02.2019

četla jsem již mnohem horší knihy tohoto žánru. Nápad jedinečný, zápletka slibná, zpracování velmi dobré... Zčásti i nepředvídatelnost... Pro mě velmi slušná oddechovka. Všem třem ženám jsem svým způsobem fandila a jedné z nich se na konci v duchu i omluvila - myslela jsem si, že je to trochu jinak...

romana0733
24.02.2019 5 z 5

Nechápu to docela nízké hodnocení. Mě se kniha moc líbila, byla napínavá a dobře se četla.

mila1967
24.02.2019 odpad!

Kravina

Sotek43
24.02.2019 5 z 5

Kniha skvela, nedá se od ni odtrhnout. Ale možná by bylo ještě lepší, kdyby od zacatku knihy čtenář nevěděl jak skončí.

Kamilajznik
21.02.2019 5 z 5

Uzasna kniha! Asi od strany 100 sem ani nedychala. Za me super!

Šánka
21.02.2019 4 z 5

A já ji pořád odkládala, jak přibývaly takové vlažné komentáře, a to jsem si ji koupila a těšila se na ni ! Za mě tam bylo i to napětí, mělo to spád, čtivost, a přes vážné téma (domácího násilí), dokonce některé situace mi přišly až humorné. Ale tento druh ,,babských" thrillerů nemusí sedět každému, někdy se vyvede dobře a někdy výborně a pro někoho to může být úplný propadák.
Takže mě to bavilo a jsem spokojená, že jeden násilnický gauner už to má za sebou :-). To není spoiler, tím kniha začíná !

SugarDolly
18.02.2019 3 z 5

Průměrný zážitek. Není to špatně napsané, ale chybí tomu šťáva. A konstrukce zápletky mi přišla poněkud přitažená za vlasy. Ale jako oddychovka fajn.

attila1
17.02.2019 4 z 5

Kniha se četla dobře, ale chybělo tomu napětí.

hrabalikoval
16.02.2019 3 z 5

Na knížku jsem se strašně těšila. A byla jsem asi trošku přemotivovaná. Ale musím uznat že tady není klasicky model, že 3/4 knížky manžel týrá manželku aby o tom nikdo nevěděl a pak se to vyřeší. Tady to je jiný a musím říct, že zajimavý. Chvili mi sice trvalo než jsem se začetla, ale pak už jsem se do toho dostala.

kytarka
14.02.2019 3 z 5

Tři ženy. První manželka, druhá mamželka a aktuální přítelkyně. Spojuje je jeden muž, exmanžel a přítel. Muž, který na oko všech ostatních je skvělý chlap. To jaký je ví jen tyto tři ženy. Ženy které se díky tomuto muži dají dohromady. Co se stane potom? Nastane pomsta? Nebo bude zde hrát roli síla osudu?
Do knihy jsem se celkem začetla a stránky mi ubíhaly celkem rychle. Četla jsem a četla a nic zajímavého se ve mě neodehrálo. Žádný Wow efekt. Něco, že bych řekla: To si musíš přečíst! Je to pecka! Za mě nemastné, neslané. Dobrá kniha.

Veva
13.02.2019 3 z 5

čtivé….

zuzana2599
12.02.2019 4 z 5

Na tuto knihu jsem byla hodně zvědavá. Náš manžel - velmi atraktivní název. A tři ženy k tomu. Téma knihy je také velmi aktuální, zajímavé. Je pravdou, že kniha se dobře čte, nic složitého, děj krásně odsýpá směrem k pohřbu manžela. Místy docela zábavné čtení. Kniha mě ale vůbec nenadchla, něco podstatného mi tam chybělo... Jinak dobré čtení !!

Sharona73
10.02.2019 5 z 5

Tuhle knizku jsem zacala cist pouze kvuli vyzve, ale jsem moc rada, ze jsem to udelala. Precetla jsem ji jednim dechem a muzu doprucit.

Dresia
07.02.2019 odpad!

Co toto jako bylo?! Ještě že jsem si to stáhla zadarmo na čtečku (v angličtině).

snoopylady
01.02.2019 5 z 5

Kniha se četla velmi plynule. Je napsaná napínavě, nutí vás číst dál a dál. I když mi některá rozhodnutí ústředních postav přišla krajně nepravděpodobná, knize to neubralo na čtivosti.