Čtyřlístek mezi piráty

Čtyřlístek mezi piráty https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355574/ctyrlistek-mezi-piraty-Mjr-355574.jpg 4 19 3

Čtyřlístek série

Veselé obrázkové příběhy pro děti: Svetřík a flik, Bitva s piráty a Kouzelník Huryáš. Pro starší čtenáře : Gáry a Gamaču - Z vyprávění afrického lovce

danny_21
30.05.2022 3 z 5

Kdo z generace Husákových dětí by neznal praotce komisků v Československu ? Já jsem ho samozřejmě miloval, nejen osudy Čtyřlístku z Třeskoprsk ale i ostatní příběhy Poldu a Oldu, Káťu a Škubánka a jiné. Měl jsem štěstí, že máma sbírala pro mě a četla se mnou, takže se jich nahromadilo docela dost a každý rok jsem si ten pakl vzal a listoval znovu a znovu tou nezaměnitelnou atmosférou. Druhý díl Mezi piráty mi vykouzlil úsměv na rtech stejně jako ostatní hodně dětské Kryštofek a Pidivízek, Svetřík a Flik, možná nejpovedenější z toho čísla Kouzelník Huryjáš. Překvapení bylo krátké psané dobrodružství Gáry a Gamaču o afirckém lovci pro odrostlejší dítka - 60 %

Yarwen
19.02.2021 2 z 5

Druhé číslo už zaznamenává kvalitativní posun nahoru, hlavní příběh Čtyřlístku má smysluplnější děj, byť je stále podprůměrný. Bohužel toto se nedá říct o komiksech, které toto číslo doprovázejí - některé bych se nebál označit za stupidní. Nahoru tak kvalitu vytahuje psaný příběh z Etiopie (ale spíš pro starší děti) a nadchla mě rovněž stránka o filumenistice, tedy sběratelství zápalkových nálepek. To je dávná historie, ale tenkrát to byla pro mého tátu docela zábava. (34%)

Varjohukka
05.08.2020 4 z 5

Čtyřlístek jsem jako dítě milovala!

Čtyřlístek

Část díla

Autoři knihy

Jaroslav Němeček
česká, 1944

Kniha Čtyřlístek mezi piráty je v