Slavík ze Stepney

Londýn je pod sněhem a naši hrdinové jsou v pěkné brynde. Jejich slavný učitel jim dal za úkol dohlížet na mladého lorda zamilovaného do hezké kabaretní zpevačky a naši detektivní nováčci se záhy ocitnou tvárí v tvár podsvětí East Endu… Zpočátku rutinní úkol se promění v noční muru. Naši hrdinové budou mít v patách děsivého Bloody Percyho a budou muset prokázat velkou dávku odvahy i vynalézavosti, aby si zachránili kuži – i kuži svých dvou chráněncu!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/437037/big_slavik-ze-stepney-9nk-437037.png 4.614

Čtyřka z Baker Street 3.

Literatura světová, Komiksy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Josef Vybíral

Le rossignol de Stepney, 2011

Kniha Slavík ze Stepney

jarynek
01.05.2021

Po druhém díle, který mne moc nebavil, jsem si zde spravil chuť. Dobrodružné a napínavé vyprávění, kde je úloha mladých hrdinů, spolu s jejich schopnostmi, lépe vystižena a dokonce i SH zde má zajímavou úlohu, tak typickou pro něj. A dokonce i profesor M zde v cilffhangeru vystrkuje drápky.

sackettboy
03.01.2021

Po dvojke zaujímavejšia téma, ale taktiež si to bude musieť nájsť svojho fanúšika u detského čitateľa. Pre dospeláka obstojný príbeh, ktorý neprekvapí, ale ani nesklame.

bazyk21
15.12.2020

zajímavý příběh, nádherná ilustrace

Norri
07.11.2020

Třetí díl se po politickém dobrodružství vrací ke starému dobrému londýnskému podsvětí. Naše partička malých detektivů z East Endu dostává od Sherlocka Holmese nový úkol, který se však nečekaně zkomplikuje a zamotá. Scénář je opět perfektní a dobře vybalancovaný mezi klukovským dobrodružstvím a detektivkou. Dobře funguje i chemie mezi hlavními hrdiny, kteří se mezi sebou neustále vzájemně dobírají, ale když na to přijde, tak se na sebe mohou spolehnout. Kresba je stále hodně barevná a hravá, ale k tomuto stylu příběhu to prostě sedne. Moc pěkně jsou zde také rozfázované honičky a souboje.

GoodGames
21.09.2020

Zatiaľ najlepší diel série! Pestré prostredia, viac akcie, zákerný protivník a dostatok priestoru tu tentokrát dostane aj Sherlock Holmes a doktor Watson. Inteligentná dobrodružno-detektívna zábava.