Čtyři tankisté a pes 2.

Čtyři tankisté a pes 2. https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33936/ctyri-tankiste-a-pes-dil-33936.jpg 4 89 12

Další příběhy Jendy, Gustlíka, Gřeše a psa Šarika. Nový člen osádky tanku. Zásnuby Jendy a Marusji. Setkání tankistů s kapitánem Klossem.

Literatura světová Romány Válečné
Vydáno: , Lidové nakladatelství

Czterej pancerni i pies , 1977

kamilk
21.09.2023 4 z 5

Druhý zväzok známeho príbehu určeného pre mladých chlapcov, v ktorom je vojna vykreslená ako supiš dobrodružstvo. Autorovi sa medzi riadky podarilo vmiesiť aj kúsok nutnej, no nevtieravej propagandy. Kniha sa však číta dobre, vyvoláva ľahký nostalgický pocit návratu do mladosti. 80%

n.ezn.amy
28.11.2022 4 z 5

Pokračování dobrodružství osádky polského tanku 102 a jejich boje tentokrát již na území Polska. Dobře napsaná kniha, která se čte rychle a Janka se Šarikem prostě nejde nemít rád. Tahle kniha je pro mě velká nostalgie dětství

Meda77
04.03.2022 5 z 5

Pokračování prvního dílu opět skvělé, nutno spolknout oba skvosty.

JajaD13
08.04.2021 5 z 5

Druhý díl mé milované knihy z dětství. Dodnes se k ní ráda vracím. Čas jí neublížil.

DuncanIdaho
26.04.2020 5 z 5

Seriál si už nepamatuji, jen útržkovitě. Kniha se mi líbila, četl jsem ji jako kluk. Po shlédnutí seriálu jsem musel mít i knihu. Rodiče mi ji tehdá koupili, a to přesně tohle vydání. Kdybychom tahdá měli psa, určitě by to byl Šarik, bohužel psa jsme neměli.

Hloupejhonzacz
26.04.2020 4 z 5

Napínavé příběhy Jendy Kose i celé posádky tanku Zrzek se čtou jedním dechem.

DuncanIdaho
01.03.2019 5 z 5

Mně se líbil i druhý díl. Prostě napsané tak nějak realisticky ale čtivě.

veronika3072
16.01.2019 3 z 5

jednička sse mi moc libila, ale z nějakého důvodu jsem se u téhle hrozně nudila..je to škoda

Thromulus
15.05.2017 5 z 5

Jako malý jsem seriál podle této knihy miloval a teď když jsem se dostal k přečtení samotné knihy, úplně se mi vraceli vzpomínky na jednotlivé díly seriálu. Rozhodně stojí za přečtení!

kamibe
09.06.2015

Měla jsem ráda obojí. Dokážu dát tuhle knihu z knihovny pryč?

moonchild
07.03.2014 5 z 5

Tuhle knihu i seriál mám do dneška moc ráda

Selinute
01.11.2012 4 z 5

Na tehdejší dobu pro nás napínavé čtení, ale seriál byl o hodně lepší.