Country

Country https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288375/bmid_country-Ad3-288375.jpg 4 54 10

Stephanie Adamsová byla manželkou úspěšného muže a milující matkou jejich dětí. I když kdysi toužila po šťastnějším životě, naučila se žít s tím, co má. Manžel jí byl dlouhá léta nevěrný, zatímco ona před dětmi pečlivě skrývala jeho chyby. Nečekaná smrt jejího muže ji však náhle postaví před nečekanou volbu: nastal nyní skutečně čas, aby žila i svůj život? Bláznivý výlet do Vegas a náhodné setkání s countryovou hvězdou Chasem Taylorem Stephanie dočista změní hodnoty a štěstí se náhle zdá na dosah. Připustí ale její rodina, že i ona na něj má nárok?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Country , 2015

martinaandulka
05.09.2021 4 z 5

Krásný,milý a oddechový příběh.

Beruška1812
03.09.2020 5 z 5

Mám ráda knížky od Steelové a tato opět nezklamala :-).

VasnivaCtenarka
20.11.2019 3 z 5

Oddychový příběh. Obvykle čtu detektivky a vraždy, ale tu a tam zatoužím po ... obyčejném příběhu ze života nějaké normální ženské. A tak sáhnu po podobném žánru. Za mne tedy příjemná knížka. Klidně se do ni pusťte :)

MimiNinaFuraha
15.08.2019 4 z 5

Perfektní oddychový příběh. Obvykle čtu detektivky a vraždy, takže tohle byla příjemná změna :) klidně se do toho pusťte taky :))

suzanne1997
29.09.2018 5 z 5

Tahle kniha je jako vlak, chvíli trvá než se rozjede, ale potom uhání víc než Pendolino mezi dvěma stanicemi. S nezáživným úvodem se čtenář musí poprat, ale ten výsledek stojí zato. Po prvních pár stranách se čtenář nedokáže zastavit a po pár hodinách s úlevou knihu odkládá. Podobně tomu bylo i u mě. Z počátku jsem myslela, že knihu odložím, ale jsem ráda za vytrvalost, bez ní by kniha skončila na poličce společně s ostatními.

cukrovka
20.09.2018 5 z 5

Velmi čtivý a příjemný příběh o ženě, která po smrti manžela hledá sama sebe a to jak naložit se svým životem.

kika 13
13.04.2018 5 z 5

Román mě úplně pohltil a fandila jsem Stevi,aby se nové lásce nebránila.

alnahu
14.11.2016 5 z 5

Příběh Stephanie .která žila přes dvacet let ve lži ,že svého muže miluje i přes jeho nevěru .Žila s Billem v nudném manželství , díky svým třem dětem. Až teprve po náhlé smrti manžela si uvědomí, že je ještě mladá na to ,aby jen truchlila. Odjede na dovolenou a dostane se do Las Vegas, kde se náhodně setká se známým a slavným zpěvákem country Chasem . Co z toho setkání vyplyne a jak se Step vyrovná se svou životní situací, se dočtete v této báječné knize od paní Steel. Za mě dobré čtení.

ina77
05.10.2016 5 z 5

Já dávám 5 hvězdiček,knihy jako vždy skvělá.

mariva
25.07.2016 4 z 5

Knížku jsem tentokrát přečetla velmi rychle, děj se moc nelišil od většiny knih autorky a opět je to z prostředí lidí, kteří můžou "peníze přehazovat vidlemi". Co mě na knize bavilo, bylo prostředí, ve kterém se děj odehrával - místa, která by člověk rád navštívil - Grand Canyon, Nashville.....

hudebníci, muzikanti koncerty, turné

Danielle Steel