Přicházím tě zabít

Napínavý detektivní příběh s prvky hororu slavné britské spisovatelky. Hlavní hrdinku, krásnou, ale bezcitnou herečku Clarissu Lisleovou, dovádí k šílenství série výhružných anonymů; chce ji neznámý odesílatel jen vyděsit, chce zničit její kariéru, nebo skutečně usiluje o její život? To má zjistit Cordelia Grayová, majitelka detektivní kanceláře, kterou na tuto práci najme hereččin manžel....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/3873/prichazim-te-zabit-j4l-3873.jpg 3.938

Cordelia Grayová (2.)

Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno:, Motto

The Skull Beneath the Skin (1982)

Kniha Přicházím tě zabít

felia

Výborné počtení, jako cokoli od P. D. Mně připadá napínavé každé slovo. Autorka má dokonalý popis přírody, interiérů i postav

Dreisii

Kniha není špatná, ale zbytečně dlouhé a nezajímavé popisující pasáže až ke konci se kniha skvěle rozjela a konec byl pěkný, škoda jenom že od začátku to nemělo šmrnc.

I v tomto pokračování se mi Cordelie moc líbila. Je to opravdu dějově dost napínavé. Ale jako celek mě knížka bavila. Ráda se k těmto detektivkám někdy vrátím.

martiline
11.12.2018

Kniha se čte zcela sama ... ideálně napsané. Konec mne trošku rozladil, ale rozhodně četby nelituji ...

keri.H
20.06.2014

Této knize bohužel nemůžu dát 4 hvězdičky, ale dala bych jí ještě půlku hvězdičky za úžasný konec, který mě opravdu pohltil. Ale jinak mě kniha nevtáhla natolik do děje, avšak byla natolik zajímavá, že jsem jí dokázala dočíst. U jiných knih, kdy občas nevnímám děj, tak ji odložím nedočtenou, ale tuto jsem odložit nechtěla a lákalo mě dočíst ji a jsem nakonec ráda, že jsem došla až ke konci. :)

wooloong
09.10.2013

Četla jsem ji poměrně nedávno a zdlouhavě jsem se musela rozpomínat, o čem to vlastně bylo. Nebylo to úplně špatné, jenom ne tak dobré, aby mi to uvízlo na dlouho v paměti.

Lusa

Vynikající volné pokračování příběhu Povolání pro ženu nevhodné.
Příběh byl až opravdu až hororový, a minulost, která vyplouvala na porch byla někdy opravdu děsivá. Objevení vraha a spolupachatele bylo také velice překvapující.
A konec mě trochu zklamal, i když pak si člověk uvědomí, že vždy nevítězí dobro a člověk se musí smířit i s menším zlem.
Takže nakonec celkový dojem z knihy je výborný :))

Phyllis Dorothy James

Phyllis Dorothy James