Copywriting

Zajímá vás marketing a reklama? Chcete se stát copywriterem, nebo už se v této oblasti realizujete? Naučte se psát texty, které prodávají! Příručka copywritingu je vhodná nejen pro začínající copywritery, i pokročilí tvůrci textů v ní najdou hodnotné informace, jak svou tvorbu ještě zlepšit.

Pětice copywriterů a obsahových stratégů, která s texty pro nejrůznější účely pracuje denně, vás zasvětí do tvorby textů na míru. Ať už se jedná o PR články, webcopy, PPC inzeráty či slogany, texty na internetové obchody nebo komunikaci na sociálních sítích, naučíte se text správně strukturovat, orientovat na cílové publikum a předat požadovanou informaci. V knize najdete ke všem probíraným tématům spousty příkladů z praxe, na kterých výklad snadno pochopíte v širších souvislostech.

Publikace vás mimo jiné naučí:
- Orientovat se v základech marketingu a copywritingu
- Vyhnout se chybám, které snižují kvalitu vašich textů
- Přizpůsobit podobu copy cílovému nasazení
- Optimalizovat webové texty pro cílové publikum i vyhledávače
- Vytvářet copy přímo pro internetové obchody
- Využít potenciál sociálních sítí
- Tvořit publikační plán a obsahovou strategii
- Měřit účinnost svých textů a vyhodnocovat jejich přínos

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/263981/copywriting-263981.jpg 4.111
Literatura naučná, Ekonomie a obchod
Vydáno:, Computer Press (CPress)
Počet stran:232
Vazba knihy:měkká / brožovaná
ISBN:978-80-251-4589-0

Kniha Copywriting

Pistácie
předevčírem

Skvělé čtení, je to sepsáno opravdu zajímavou formou. Kapitoly na sebe logicky navazují a přijde mi, že je zde vše podstatné pro začátečníky, ale nejen pro ně. V knize jsou podstatné informace, věci z praxe, ale i praktická cvičení pro čtenáře. Je vidět, že autoři jsou odborníci na daná témata a vědí, o čem mluví. Nemohla jsem si vybrat lépe. Díky za tuhle knihu. Určitě ji jen tak neodložím, ale k jednotlivým kapitolám se budu vracet.

adorjas
25.10.2018

Super kniha pre začiatočníkov v danom oboru, 200 stránkové vydanie sa stíha prečítať za krátky čas, mne kniha nakoniec pomohla pri oprave nejakých textov, ale prosím, nemyslite si, že po prečítaní je z vás copywriter ;)

Daris
14.04.2017

Fajn kniha, pro ty, co píšou, chtějí psát.

petulikk
26.06.2016

Profesionálně, přehledně a prakticky napsaný manuál pro každého copíka. Knížka je super jak pro začátečníky, tak pro profíky, co si chtějí "utřídit myšlenky" a rozšírit rozhled. Za mě palec nahoru :-)